Lord W2 pračka plněná zepředu


Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 55 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 61,8 cm. Více info


Cena 9 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Zepředu plněná pračka Lord W2 v bílém provedení vypere 8 kg prádla a je zařazena do energetické třídy B. Maximální otáčky odstřeďování činí 1 400 ot./min při hlasitosti 76 dB. Na výběr máte až z 16 pracích programů. Technologie SpeedPerfect zkrátí prací programy. Ovládání pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje. Pračka je vybavená BLDC invertorovým motorem a celonerezovým bubnem šetrným k prádlu. Má i ochranu proti pomačkání prádla, odložený start o 24 hodin, dětskou pojistku a systém kontroly rovnoměrného rozložení prádla během odstřeďování.

Lord W2

Předem plněná pračka Lord W2 vypere 8 kg prádla a zaujme svým úsporným provozem, který spotřebuje o 30 % méně energie. K dispozici budete mít až 16 pracích programů, které uspokojí nejnáročnější potřeby vaší domácnosti. Maximální otáčky odstřeďování činí 1 400 otáček za minutu.

Oceníte několik šetrných programů, jako je bavlna 20 a 40 °C, jemné/hedvábí 30 °C, vlna 30 °C nebo program na sportovní oblečení.

Nízká hlučnost a minimum vibrací

Výhodou bude nízká provozní hlučnost. Pračka je totiž vybavena invertorovým motorem BLDC, který se vyznačuje odolností a úsporností, ale také tichostí, a to díky omezení vibrací a hluku. Díky tichému provozu je možné prát i večer, případně odpoledne, když děti spí a nikoho nebudete rušit. Hlučnost dosahuje 76 dB.

SpeedPerfect

Potřebujete zkrátit prací program a co nejrychleji vyprat? Pak se vám bude zamlouvat funkce SpeedPerfect. Aby bylo praní skutečně co nejrychlejší, je možné vybrané prací programy zkrátit.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 61.8 cm
Třída energetické účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Lord W2 pračka plněná zepředu

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Kateřina

26. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíJana

27. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí