Lord W11


Vestavná pračka, Energetická třída B, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 55 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Hloubka: 54 cm. Více info


Cena 14 068 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 141 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Lord W11 v bílém provedení v energetické třídě B vypere až 8 kg prádla při maximálních 1 400 otáčkách za minutu. Nabízí 16 pracích programů. Je vybavena BLDC invertorovým motorem, nerezovým bubnem, dotykovým LED displejem, funkcí odložený start a dětskou pojistkou. Pračka dosahuje max. hlučnost na úrovni 76 dB.

Prací programy

  • My Cycle, Bavlna, Sport, Syntetika, Mix, Jemné prádlo, Vlna, Dětské oblečení, Odstřeďování, Máchání a odstřeďování, Intenzivní, ECO 40-60, Džíny, 20 °C, Quick 45', Quick 15'

Funkce odloženého startu

Pračka nabízí praktickou funkci odložení začátku praní až o 24 hodin. Pokud tedy potřebujete spustit pračku, když nejste doma nebo v noci, když spíte, jednoduše nastavte čas spuštění.

Moderní invertorový motor

Invertorový motor BLDC se vyznačuje vysokou odolností a hospodárností díky pokročilé bezuhlíkové technologii. Pomáhá také omezit nežádoucí vibrace a hluk. Pračka tak dosahuje maximální hlučnosti 76 dB. Zvukové signály lze vypnout, aby vás zbytečně nerušily.

16 pracích programů

V závislosti na typu prádla si můžete vybrat nejvhodnější z 16 programů. Automatický systém vyvážení kontroluje rozložení prádla a zajišťuje jeho rovnoměrné rozložení po celé pračce. Všechna nastavení lze snadno ovládat díky praktickému a přehlednému LED displeji.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 54 cm
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energetické účinnosti 2021 B
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 55 kWh

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lord W11

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi