Lord T1


Sušička prádla, Energetická třída A ++, Kapacita 9 kg prádla, Účinnost sušení B, Odložený start, Vestavěný displej, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení, Maximální hloubka: 65 cm. Více info


Cena 17 103 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 710 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kondenzační sušička Lord T1 s tepelným čerpadlem a kapacitou pro 9 kg prádla je zařazena do energetické třídy A++. Nabízí 14 programů na sušení. Kromě toho můžete nastavit tři stupně dosušení. Je vybavena nerezovým bubnem, dotykovým LCD displejem, funkcí odložený start a dětskou pojistkou. Sušička dosahuje hlučnosti na úrovni max. 64 dB.

 

 

Programy

  • Bavlna, Bavlna Eco, Jednoduchá péče, Mix, Spodní prádlo, Časové sušení teplé, Časové sušení studené, Vlna, Super 40, Ručníky, Outdoor, Polštáře, Přikrývky, Košile

Kvalitní materiály

Kvalitní výběr použitých materiálů zaručuje dlouhou životnost této sušičky. Buben má kapacitu 9 kg prádla a je vyroben z odolné nerezové oceli. Jedinečný povrch bubnu vám pomůže s načechráváním prádla. Výsledkem je nadýchané a dokonale usušené prádlo bez záhybů. Další výhodou je nízká hlučnost sušičky, která činí pouhých 64 dB.

Jednoduché ovládání

Ovládání sušičky je velmi jednoduché, s přehledným dotykovým displejem a otočným voličem. Displej vám také umožňuje průběžnou kontrolu procesu sušení a zobrazuje informace o předpokládaném čase ukončení programu a zvoleném stupni sušení.

14 programů sušení

Na výběr je čtrnáct programů. Existuje například program pro bavlnu, sportovní oblečení, ručníky, košile nebo vlnu. Kromě toho můžete nastavit 3 stupně dosušení a také šetrnou funkci pro jemné prádlo a ochranu proti pomačkání.

Funkce odloženého startu

Sušička nabízí praktickou funkci odložení začátku sušení až o 24 hodin. Pokud tedy potřebujete spustit sušičku, když nejste doma nebo v noci když spíte, jednoduše nastavte čas spuštění.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 64.8 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A ++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 65 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lord T1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi