Lord M3


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 25 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1100 W, Vestavěný displej, Barva: černá, Výška: 30,7 cm, Šířka: 51,3 cm, Hloubka: 51 cm. Více info


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Lord M3 v černé barvě má vnitřní objem 25 l. Nabízí 5 výkonových stupňů a 10 automatických programů. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W, výkon grilu 1 100 W a výkon horkého vzduchu 2 500 W. Pro bezpečnost je vybavena dětskou pojistkou. Vnitřní prostor je nerezový a nachází se v něm otočný skleněný otočný talíř s průměrem 31,5 cm a také osvětlení. Ovládání mikrovlnné trouby Lord M3 je elektronické pomocí digitálního multifunkčního displeje a otočného voliče. Mikrovlnná trouba nabízí 3 funkce v 1: mikrovlny, dvojitý gril a horký vzduch. Disponuje také funkcemi: rozmrazování, memory, Qucick-Start.

Praktický spotřebič s množstvím funkcí

Mikrovlnná trouba je zpravidla v každé domácnosti neodmyslitelným spotřebičem. Díky svému výkonu a čistým moderním liniím s atraktivní stříbrnou barvou bude mikrovlnná trouba Lord M3 příjemným estetickým i užitečným doplňkem v kuchyni. S její pomocí můžete vaše jídla připravit rychle a jednoduše. Objem mikrovlnné trouby je 25 l s nerezovým vnitřním povrchem. Výkon mikrovln 900 W, výkon grilu 1 100 W a výkon horkého vzduchu 2 500 W. Pro pohodlné otevírání dvířek má přizpůsobené tlačítko. Nabízí technologii distribuce mikrovln, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu, grilu, horkého vzduchu a jejich kombinace. Všechny požadované funkce a programy můžete nastavit pomocí elektronického ovládání s multifunkčním displejem, které je doplněno i otočným voličem.

Programy a funkce

K dispozici jsou i automatické programy, které vám usnadní jejich přípravu a postarají se o ideální podmínky. Využít můžete funkce:

  • Mikrovlnný ohřev, gril, horký vzduch a jejich kombinace
  • 5 výkonových stupňů
  • 10 automatických programů
  • Funkce: rozmrazování, memory, Quick-Start, Timer: 95 min s akustickým signálem

Výbava

O bezpečnost a ochranu před nežádoucím poraněním se stará dětská pojistka, kterou uzamknete přednastavené funkce nebo zabrání zapnutí spotřebiče. Vnitřní nerezový prostor je vybaven skleněným otočným talířem o průměru 31,5 cm. K dispozici je i praktické vnitřní osvětlení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Počet programů 10
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 25 L
Výkon grilu 1100 W
Typ vaření horký vzduch
Integrované hodiny Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lord M3

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi