Lord G5

Truhlicový mrazák Lord G5 je v bílé barvě s užitným prostorem 380 l. Mrazící výkon je 25 kg / 24 h a odolnost vůči výpadku proudu je 40 hodin. Pro zabezpečení je truhlicová mraznička vybavena i praktickým uzamykacím věkem, otevírání je za pomoci integrovaného madla. Vnitřní vybavení sestává z jednoho drátěného koše. Maximální hlučnost dosahuje 48 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Truhlicový mrazák Lord G5

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicová mraznička Lord G5 je ideálním řešením, které vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby poučné jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání.

Vnitřní prostor

Tato klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebujete zmrazit. Její celkový využitelný objem je 380 l, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Disponuje jedním drátěným košem, které vám umožní přehledně uspořádat potraviny. Pokud chcete skladovat drobné potraviny jako nanuky, zda zmrzlinu lze je jednoduše a přehledně oddělit od ostatních mražených potravin a vložit je do drátěného koše.

Vlastnosti

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 25 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Mrazák je vybavena funkcí super mrazení (SuperFrost) pro rychlé zmrazení potravin. Když se na stěnách mrazicího prostoru po delší době provozu vytvoří vrstva námrazy nebo ledu ani toho se bát nemusíte, lehké odmrazení a odvod roztáté vody vpředu Vám to usnadní. Víko mrazáku je vybaveno nejen LED světlem, ale i rukojetí na pohodlné otevírání a zavírání, kde je součástí i zámek.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 130 cm
  • Výška 85 cm
  • Hloubka 70 cm
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Celkový čistý objem 380 L
  • Klimatická třída SN-T
  • Mrazící výkon 25 kg/24h
  • Celkový hrubý objem 399 L
  • Počet košů 1

Další vlastnosti

Značka: Lord

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 130 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnost: 47 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 48 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 246 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 40 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 380 L
Celkový hrubý objem: 399 L
Typ ovládání: elektronické
Počet košů: 1

Mraznička

Mrazící výkon: 25 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ne

Ostatní

Kód produktu: G5

Všechny parametry

Recenze Lord G5

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Lord G5