Lord G4

  • Doprava zdarma

Šírka: 112 cm, Celkový čistý objem: 308 L, Mrazící výkon: 23 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: E,


Cena 11 999 Kč

119,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Truhlicová mraznička Lord G4 v bílém provedení nabízí užitný prostor 308 l. Mrazicí výkon je 23 kg za 24 hodin a akumulační doba při výpadku proudu dosahuje 37 hodin. Pro zabezpečení je truhlicová mraznička vybavená i praktickým uzamykatelným víkem, otevírání je zajištěno pomoci integrovaného madla. Vnitřní vybavení sestává z jednoho drátěného koše. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Truhlicová mraznička Lord G4

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, bude truhlicová mraznička Lord G4 ideálním řešením, které vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby se využilo jen skutečně potřebné množství energie bez zbytečného plýtvání.

Vnitřní prostor

Tato klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebujete zmrazit. Její celkový využitelný objem je 308 l, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Disponuje jedním drátěným košem, který vám umožní přehledně uspořádat potraviny. Pokud chcete skladovat drobné potraviny jako jsou nanuky či zmrzlina, lze je jednoduše a přehledně oddělit od ostatních mražených potravin a vložit je do drátěného koše.

Vlastnosti

Mrazicí výkon této mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 23 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Mraznička je vybavena funkcí super mrazení (SuperFrost) pro rychlé zmrazení potravin. Když se na stěnách mrazicího prostoru po delší době provozu vytvoří vrstva námrazy či ledu, ani toho se nemusíte obávat. Odmrazování vám usnadní odvod na vodu umístěný v přední části. Víko mrazničky je vybaveno nejen LED světlem, ale i rukojetí na pohodlné otevírání a zavírání. Součástí rukojeti je i zámek.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 112 cm
Celkový čistý objem 308 L
Mrazící výkon 23 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 E

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lord G4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno