Lord F2

  • Sleva

Skříňová mraznička, Energetická třída E, Objem: 274 l, Roční spotřeba energie: 246 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Mrazicí výkon: 24 kg/24h, Akumulační doba: 12 h, NoFrost:, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 5, Šířka: 60 cm, Výška: 185 cm, Hloubka: 70 cm. Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skříňová mraznička Lord F2 nabízí objem 274 l. Mrazicí prostor má nastavitelnou teplotu v rozmezí od -16 °C do -26 °C. Ta se zobrazuje na vnějším LED ukazateli. K dispozici má funkci supermrazení. Systém NoFrost zajistí automatické odmrazování. Akustický alarm dveří upozorní na nedovřené dveře. Mrazicí výkon dosahuje 24 kg za 24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu je také 24 hodin. Praktické tyčové madlo umožňuje snadné otevírání.

Úsporná skříňová mraznička

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, je skříňová mraznička Lord F2 je ideálním řešením, které vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovaly jen skutečně potřebné množství energie bez zbytečného plýtvání. Rozmrazování se realizuje automaticky díky systému NoFrost. Volně stojící model je vyroben v bílém provedení. Akustický varovný signál otevřených dveří tvoří užitečné vybavení mrazničky.

Velký objem

Tato skříňová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebujete zmrazit. Její celkový využitelný objem je 274 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro skladované suroviny. Její maximální hlučnost dosahuje pouhých 39 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Bez ohledu na to, zda se potřebujete postarat o oslavu narozenin vašeho dítěte anebo zmrazit svatební dort, v zásuvce BigBox najdete dost prostoru pro velké zmrazené potraviny.

Vlastnosti

Mrazicí výkon této mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 24 kg surovin. V případě výpadku elektrického proudu uchová vaše potraviny čerstvé až 24 hodin. Tato mraznička vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí. Praktické je i tyčové madlo, které umožní bezproblémové otevírání dveří.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185 cm
Celkový čistý objem 274 L
Mrazící výkon 24 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lord F2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi