Lord D7


Myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 42 dB, Spotřeba vody 9,8 na mycí cyklus, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Výška: 84,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 170 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící myčka nádobí Lord D7 o šířce 60 cm v nerezovém provedení v energetické třídě C umyje 14 sad nádobí pomocí 8 programů. Vybavena LED displejem, trojitým samočistícím filtrem a automatickým pootevřením dvířek na konci programu.

Myčka nádobí Lord D7

Myčka Lord D7 o šířce 60 cm je praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Poskytuje prostor pro 14 jídelních souprav a na výběr je 8 základních programů. Vestavná myčka se snadno a intuitivně ovládá pomocí LED displejetlačítek.

  • Programy.

Automatický program

Myčka je vybavena praktickým automatickým programem, který dokáže pomocí speciálních senzorů vyhodnotit, jak moc je nádobí zašpiněné. Po analýze zvolí ideální teplotu a množství vody potřebné pro spolehlivý výsledek čištění.

TurboSpeed+

Myčka je vybavena funkcí TurboSpeed+, kterou lze použít s vybraným programem. Díky této funkci můžete zkrátit zvolený prací program.

Interní vybavení

Její vnitřní prostor je vybaven horním a dolním košem, do kterých můžete pohodlně a komfortně ukládat špinavé nádobí. Jsou maximálně flexibilní, takže se do nich vejde skutečně hodně nádob, talířů, příborů nebo sklenic. Horní koš je také výškově nastavitelný. Myčka je vybavena takézásuvkou na příbory.

Praktické vybavení

Myčka je vybavena možností odloženého startu, která umožňuje nastavit začátek mytí, kdy vám to vyhovuje. Další praktickou funkcí je automatické otevírání dvířek po skončení programu, které zajistí, že vaše nádobí bude důkladně suché.

AquaStop

Systém zaručuje doživotní záruku na poškození vodou. Ochrana je v tomto případě velmi účinná díky bezpečnostnímu ventilu, dvoustěnné hadici a plovákovému spínači umístěnému ve vaně spotřebiče -trojitá ochrana.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 42 db
Počet programů 8
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lord D7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi