Lord C8

Nákupem získáte 199,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Lord C8 v tmavě šedém provedení s užitným objemem 315 l nabízí dostatečný skladovací prostor. Chladicí část má 218 l a mraznička 97 l. Výbavu chladničky tvoří 3 skleněné police, 2 plastové zásuvky, kovová police na láhve a 3 dveřní poličky. Vše dokonale zpřehlední LED osvětlení. Mrazák má k dispozici 3 průhledné plastové zásuvky, 2 skleněné poličky. Mrazicí kapacita dosahuje 15 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu je 20 hodin. Ovládání kombinované chladničky Lord C8 je elektronické. Nastavení lze zobrazit i navolit na dotykovém LCD displeji umístěném na dvířkách. Panty dveří jsou vpravo, je možné je podle potřeby vyměnit. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Až 1 000 Kč sleva na váš nákup po zadání kódu (více info)

Lord C3

Vestavná kombinovaná chladnička Lord C3 má chladicí část s objemem 187 litrů umístěnou nahoře. Její vnitřní výbava sestává z 5 skleněných polic, poličkou na láhve ve dveřích, dveřních polic a zásuvky…

  • Výška: 177,2 cm
  • Maximální hlučnost: 39 db
  • Vestavěný displej: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Prostorný skladovací prostor

Stylová a kombinovaná chladnička Lord C8 v tmavě šedém provedení je moderním a originálním doplňkem do vaší kuchyně, který vás navíc potěší množstvím svých funkcí. Ideální do větší domácnosti či firmy. Je plná skvělých nápadů a řešení, a proto určitě dokonale zapadne do každého nového prostředí. Sestává ze systému přihrádek, poliček a zásuvek, na které umístíte i větší rodinný nákup. Stejně prostorná je i mrazicí část. Její předností je i dotykové ovládání, které podává okamžitý přehled o teplotě v chladicí i mrazicí části na LCD displeji.

Chladicí a mrazicí část

LED osvětlení vám pomůže zpřehlednit co máte v lednici uloženo. Potraviny v chladicí části můžete pohodlně ukládat na 3 skleněné police. Kompaktní poličky se nacházejí také na vnitřní straně dveří. Ukládat do nich můžete například láhve či vejce. Pro skladování ovoce a zeleniny jsou k dispozici 2 průhledné plastové zásuvky. Chladicí část je rozdělena do několika zón. Zóny označené Fresh jsou ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Funkce Multi-Flow Air Tower zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu a vyrovnává teplotní rozdíly v některých částech chladničky. Čistý objem chladničky je 218 litrů a 97 litrů v mrazničce. Mrazák je vybaven 3 zásuvkami a 2 skleněnými policemi. Mrazicí kapacita dosahuje 15 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu je 20 hodin.

No Frost

Americká chladnička je vybavena systémem No Frost, který zajistí, že vaše chladnička a ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systém proudícího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 185 cm
  • Hloubka 69 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lord
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 69 cm
Hmotnost: 79 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 174 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 20 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 97 L
Mrazící výkon: 15 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 315 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 218 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: C8

Všechny parametry

Recenze Lord C8

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Lord C8