Lord C6

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 169,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Lord C6 v tmavě šedém provedení s užitným objemem 342 l nabízí dostatečný skladovací prostor. Chladicí část má 245 l a mraznička 97 l. Výbavu chladničky tvoří 4 skleněné police, 2 plastové zásuvky, kovový držák na láhve a 4 dveřní poličky. Vše dokonale zpřehlední LED osvětlení. Mrazák má k dispozici 3 průhledné plastové zásuvky, 2 skleněné poličky. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 20 hodin. Ovládání kombinované chladničky Lord C6 je elektronické. Nastavení lze zobrazit i navolit na dotykovém LCD displeji umístěném na dvířkách. Panty dveří jsou vpravo, je možné je podle potřeby vyměnit. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

 

Prostorný skladovací prostor

Stylová a kombinovaná chladnička Lord C6 v tmavě šedém provedení je moderním a originálním doplňkem do vaší kuchyně, který vás navíc potěší množstvím svých funkcí. Ideální do větší domácnosti či firmy. Je plná skvělých nápadů a řešení, a proto určitě dokonale zapadne do každého nového prostředí. Sestává ze systému přihrádek, poliček a zásuvek, na které umístíte i větší rodinný nákup. Stejně prostorná je i mrazicí část. Její předností je i dotykové ovládání, které podává okamžitý přehled o teplotě v chladicí i mrazicí části na LCD displeji.

Chladicí a mrazicí část

LED osvětlení vám pomůže zpřehlednit co máte v lednici uloženo. Potraviny v chladicí části můžete pohodlně ukládat na 4 skleněné police. Kompaktní poličky se nacházejí také na vnitřní straně dveří. Ukládat do nich můžete například láhve či vejce. Pro skladování ovoce a zeleniny jsou k dispozici 2 průhledné plastové zásuvky a kovový držák na láhve. Chladicí část je rozdělena do několika zón. Zóny označené Fresh jsou ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Zóna 0 °C je ideální pro skladování ryb a masa. Funkce Multi-Flow Air Tower zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu a vyrovnává teplotní rozdíly v některých částech chladničky. Čistý objem chladničky je 245 litrů a 97 litrů v mrazničce. Mrazák je vybaven 3 zásuvkami a 2 skleněnými policemi. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 20 hodin.

No Frost

Americká chladnička je vybavena systémem No Frost, který zajistí, že vaše chladnička a ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systém proudícího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Výška 195 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lord
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 195 cm
Hloubka: 69 cm
Hmotnost: 79 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 97 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 342 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 245 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 257 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 20 hod.

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: C6

Všechny parametry

Recenze Lord C6

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Lord C6