Lord C4

  • Doprava zdarma

Šírka: 60 cm, Výška: 195 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D,


Cena 19 999 Kč

199,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička LORD C4 v tmavém nerezovém provedení. Chladicí část umístěna nahoře, má objem 243 l a její vnitřní výbava sestává ze skleněných polic, držáku na láhve, police na láhve ve dveřích, dveřních poliček, zásuvka Fresh a zásuvky 0 °C. Mrazicí část umístěna dole s objemem 103 litrů, má mrazicí kapacitu 15 kg/24 hod. a akumulační dobu 20 hodin. Uvnitř najdete 3 průhledné plastové zásuvky. Kombinovaná chladnička LORD C4 má dotykové ovládání.

Lord C4

Volně stojící kombinovaná chladnička LORD C4 s automatickým odmrazováním. Chladicí část v objemu 243 l je vybavena odkládacími policemi z bezpečnostního skla, speciálním držákem na láhve, police na láhve ve dveřích, dveřními poličkami. Uskladnit vaše jídlo je možné i do plastové zásuvky Fresh, která udrží ovoce a zeleninu delší dobu čerstvé a plné vitamínů. Zásuvka 0 °C je vytvořena speciálně pro maso a ryby. O dokonalý přehled se postará LED osvětlení.

Zóny

Chladicí část chladničky, která nabízí funkci automatického odmrazování, je rozčleněna na několik zón. Ta s označením Fresh je díky regulaci vlhkosti ideální pro umístění ovoce a zeleniny. Zóna 0 °C byla vytvořena speciálně pro ryby a maso. Funkce Multi-Flow Air Tower zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu a vyrovnávání teploty v některých částech chladničky. Chladnička nabízí funkci rychlého zchlazení a - v případě mrazničky - zmrazení. Oceníte jistě také funkci Holiday, která je ideální pro chvíle, kdy chladničku z důvodu dovolené nebude několik dní nikdo otevírat. Funkce Eco pak zajistí ještě úspornější provoz než obvykle.

Mrazicí část

Mrazicí část umístěna dole v objemu 103 l nabízí funkci automatického odmrazování NoFrost. Zmrazovací kapacita mrazničky je 15 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu se doba skladování pohybuje okolo 20 hodin. Tři zásuvky nabízejí dostatek prostoru na ukládání potravin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Výška 195 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lord C4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno