Lord C12


Šírka: 83.3 cm, Výška: 180.8 cm, Maximální hlučnost: 40 db, Celkový čistý objem: 492 L, Čistá kapacita chladničky: 329 L, Čistá kapacita mrazničky: 163 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E,


Cena 27 999 Kč

279,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Lord C12 v nerezovém provedení a s povrchovou úpravou proti otiskům. Nabízí celkový užitný prostor 492 litrů, z toho užitný objem chladničky je 329 l a objem mrazničky 163 litrů. Americká chladnička má 2 teplotní zóny s dynamickým chlazením a automatickým odmrazováním v chladicí i mrazicí části. Vnitřní vybavení chladicí části tvoří 3 skleněné police z bezpečnostního skla, 6 dveřních polic, LED osvětlení. Mraznička nabízí skleněnou polici a 6 průhledných zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 18 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin. Mrazák disponuje funkcí SuperFrost. Ovládání americké chladničky Lord C12 je umístěno na dveřích, je dotykové s digitálním zobrazením teploty na LCD displeji. Praktická integrovaná madla nepřečnívají do prostoru, spotřebič tak působí elegantně a má čisté linie.

Prostorný skladovací prostor

Stylová a nadstandardně vybavená americká chladnička Lord C12 v nerezovém provedení je moderním a originálním doplňkem do vaší kuchyně, který vás navíc potěší množstvím svých funkcí. Ideální do větší domácnosti či firmy. Je plná skvělých nápadů a řešení, a proto určitě dokonale zapadne do každého prostředí. K tomu jí určitě pomůže i její nápaditý, ale nenáročný vzhled. Otevírá se pomocí dvoukřídlých dveří s nenápadným integrovaným madlem a uvnitř vás mile překvapí mimořádný prostor pro uskladnění vašich potravin. Skládá se ze systému přihrádek, poliček a zásuvek, na které umístíte i větší rodinný nákup. Stejně prostorná je i mrazicí část. 

Chladicí a mrazicí část

LED osvětlení vám pomůže zpřehlednit, co máte v lednici uloženo. Potraviny v chladicí části můžete pohodlně ukládat do 6 skleněných polic, z toho je jedna výškově nastavitelná. Kompaktní poličky se nacházejí také na vnitřní straně dveří. Ukládat do nich můžete například láhve či vejce. Pro skladování ovoce a zeleniny jsou k dispozici 2 průhledné plastové zásuvky se stylovým nerezovým lemováním. Chladicí část je rozdělena do několika zón. Zóny označené Fresh jsou ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Funkce Multi-Flow Air Tower zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu a vyrovnává teplotní rozdíly v některých částech chladničky. Čistý objem chladničky je 329 litrů a 163 litrů v mrazničce. Mrazák je vybaven 6 zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 18 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin.

Funkce a jednoduché ovládání dotykem

Předností americké chladničky je dotykové ovládání na dveřích. Podává okamžitý přehled o teplotě v chladicí i mrazicí části. Vše se zobrazuje na estetickém LCD displeji. Chladnička také nabízí funkci rychlého zchlazení, mraznička rychlé zmražení. Funkci Holiday bezpochyby využijete v době, kdy odjedete na dovolenou nebo na delší dobu z domu. Funkce Fresh se postará o delší trvanlivost skladovaných potravin.

NoFrost

Americká chladnička je vybavena systémem NoFrost, který zajistí, že vaše chladnička ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systému proudicího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 83.3 cm
Výška 180.8 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 492 L
Čistá kapacita chladničky 329 L
Čistá kapacita mrazničky 163 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lord C12

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno