Lord C11

Nákupem získáte 199,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Lord C11 v nerezovém provedení s užitným objemem 416 l nabízí dostatečný skladovací prostor. Zařazena je v energetické třídě A++. Chladicí část má 316 l a mrazák 100 l. Výbavu chladničky tvoří 3 skleněné police, 3 plastové zásuvky a 4 dveřní poličky. Vše dokonale zpřehlední LED osvětlení. Mrazák má k dispozici 3 průhledné plastové zásuvky, 2 skleněné poličky. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin. Ovládání kombinované chladničky Lord C11 je elektronické. Nastavení lze zobrazit i navolit na dotykovém LCD displeji umístěném na dvířkách. Panty dveří jsou vlevo, je možné je podle potřeby vyměnit. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Bosch KGN49XIDP

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN49XIDP v nerezovém provedení EasyClean s vertikálním madlem. Přihrádka VitaFresh 0 °C je obzvláště úsporná a navíc udrží maso a ryby až 2× déle čerstvé, stejně…

  • Šířka: 70 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hloubka: 67 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

 

Prostorný skladovací prostor

Stylová a kombinovaná chladnička Lord C12 v nerezovém provedení je moderním a originálním doplňkem do vaší kuchyně, který vás navíc potěší množstvím svých funkcí. Ideální do větší domácnosti či firmy. Je plná skvělých nápadů a řešení, a proto určitě dokonale zapadne do každého nového prostředí. Sestává se ze systému přihrádek, poliček a zásuvek, na které umístíte i větší rodinný nákup. Stejně prostorná je i mrazicí část. Tato kombinovaná chladnička patří do energetické třídy A++. Její předností je i dotykové ovládání, které podává okamžitý přehled o teplotě v chladicí i mrazicí části na LCD displeji.

Chladicí a mrazící část

LED osvětlení vám pomůže zpřehlednit, co máte v lednici uloženo. Potraviny v chladicí části můžete pohodlně ukládat na 3 skleněné police. Kompaktní poličky se nacházejí také na vnitřní straně dveří. Ukládat do nich můžete například láhve či vejce. Pro skladování ovoce a zeleniny jsou k dispozici 3 průhledné plastové zásuvky se stylovým nerezovým lemováním. Chladicí část je rozdělena do několika zón. Zóny označené Fresh jsou ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Zóna Fish & Meat 0 °C je ideální pro skladování ryb a masa. Funkce Multi-Flow Air Tower zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu a vyrovnává teplotní rozdíly v některých částech chladničky. Čistý objem chladničky je 316 litrů a 100 litrů v mrazničce. Mrazák je vybaven 3 zásuvkami a 2 skleněnými policemi. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin.

No Frost

Americká chladnička je vybavena systémem No Frost, který zajistí, že vaše chladnička a ani mrazák nikdy nezamrznou. Tato technologie využívá systém proudícího studeného vzduchu, který odvádí teplo a vlhkost z právě uložených potravin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 70 cm
  • Výška 188 cm
  • Hloubka 66,6 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lord
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 70 cm
Výška: 188 cm
Hloubka: 66,6 cm
Hmotnost: 80 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 308 kWh
Klimatická třída: N-T
Akumulační doba: 25 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 106 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 416 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 310 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: C11

Všechny parametry

Recenze Lord C11

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Lord C11