L´OR Espresso Ristretto 11 (20ks/Nespresso®)

179 Kč ? Ušetříte 11 % 159 Kč

Nákupem získáte 1,59 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pečlivě vytvořené L´OR Espresso Ristretto okouzlí vaše smysly výraznou osobitostí a mocnou kořeněnou vůní. Jedná se o ideální směs pro ristretto, která vás provází na nezapomenutelné cestě k dokonalému prožitku z kávy. Ristretto je nápoj připravený ze stejného množství kávy jako klasické epsresso, avšak s použitím polovičního množství vody 20 ml. Ristretto je oceňováno právě pro svou velikost a bohaté aroma. Chuť: mocná-výrazná-ideální. Intenzita: 11/14. Balení: 52 g, 20 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Ochranná známka třetí osoby není ve spojení s Jacobs Douwe Egberts. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Sleva 11 %

Popis produktu

 

L´OR Espresso Ristretto 11

  • 20 ks hliníkových kapslí
  • Kompatibilní s kávovary Nespresso (Ochranná známka třetí osoby není ve spojení s Jacobs Douwe Egberts)
  • Chuť: mocná/výrazná/ideální
  • Intenzita: 11/14

Historie

Značka L´OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 značka L'OR expandovala za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí. Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Značka L´OR

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní. Objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

Pražení a mletí kávy L´OR

Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn s jantarově zbarvenou krémovou vrstv

UTZ

Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100 % certifikovány podle UTZ. Značka L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochrany životního prostředí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ nápoje káva
  • Kapslový systém Nespresso

Další vlastnosti

Značka: L´or

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 15,7 cm
Hmotnost: 104 g
Výška: 15,5 cm
Hloubka: 3,3 cm

Obsah balení

Obsah balení: 20 ks

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Nespresso

Ostatní

Kód produktu: 4029060

Všechny parametry

Recenze L´OR Espresso Ristretto 11 (20ks/Nespresso®)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

František, 26.11.2020

denně používám,spokojen

  • velice spokojen
  • zatím nic

Příslušenství k L´OR Espresso Ristretto 11 (20ks/Nespresso®)