L'OR Papua New Guinea 10ks/Nespresso®


Kapslová káva, Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Nespresso, Hmotnost: 90 g. 9 Kč/Nápoj složený ze dvou částí. Více info


Cena 94 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vrchoviny Papuy-Nové Guiney jsou inspirací nové kávy L'OR Papua New Guinea. Unikátní směs zrn s výraznou, ovocnou chutí a sladkou vůní pocházející z vlhkého podnebí úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují: skutečný kávový ráj na zemi. Balení: 52 g, 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Ochranná známka třetí osoby není ve spojení s Jacobs Douwe Egberts.

 

L'OR Papua New Guinea kapslová káva

  • 10 ks hliníkových kapslí
  • Kompatibilní s kávovary Nespresso (ochranná známka třetí osoby není ve spojení s Jacobs Douwe Egberts)

Historie

Značka L'OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 značka L'OR expandovala za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí. Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Značka L'OR

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní a objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

Pražení a mletí kávy L'OR

Káva L'OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100% certifikovány podle UTZ. Značka L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochrany životního prostředí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Nespresso

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí L'OR Papua New Guinea 10ks/Nespresso®

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi