L'OR Organic Bio 9 kapslový nápoj 10ks/Nespresso®

89 Kč ? Ušetříte 11 % 79 Kč

Nákupem získáte 0,79 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

S kapslemi L'OR Organic Bio 9 si můžete vychutnávat harmonickou směs tónů hnědého karamelu s náznaky čerstvě odtrženého, zralého ovoce, s komplexní a bohatou vůní. Káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Balení obsahuje 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Sleva 11 %

Popis produktu

L'OR Organic Bio 9

  • 10 ks hliníkových kapslí
  • kompatibilní s kávovary Nespresso (Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS Douwe Egberts.)
  • chuť: bohatá/ovocná/komplexní
  • intenzita: 9

Historie

Značka L´OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 značka L'OR expandovala za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí. Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Značka L´OR

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní. Objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

Pražení a mletí kávy L´OR

Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100 % certifikovány podle UTZ. Značka L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochrany životního prostředí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ nápoje káva
  • Kapslový systém Nespresso

Další vlastnosti

Značka: L´or

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 3,3 cm
Hmotnosť: 52 g
Výška: 15,5 cm
Hloubka: 7,9 cm

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Nespresso

Ostatní

Kód produktu: 4060809

Všechny parametry

Recenze L'OR Organic Bio 9 kapslový nápoj 10ks/Nespresso®

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k L'OR Organic Bio 9 kapslový nápoj 10ks/Nespresso®