L´OR Espresso India Karnataka 10 (10ks/Nespresso®)

Zářivé barvy a vizuální krajina Karnataka se odrážejí v Indii. Silná a jemná směs pikantních a ovocných tónů je obsažena v kapslovém nápoji L´OR India. Intenzita chuti 10/12. Hliníkové kapsle uchovávají aroma a kvalitu pražených kávových zrn. Kompatibilní s kávovary Nespresso®. Balení obsahuje 10 kusů kapslí. Varianta: Espresso 40 ml. Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

L'OR India kapslová káva

  • 10 ks hliníkových kapslí
  • Kompatibilní s kávovary Nespresso (Ochranná známka třetí osoby není ve spojení s Jacobs Douwe Egberts)
  • Intenzita: 10/12

Historie

Značka L´OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 značka L'OR expandovala za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí. Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Značka L´OR

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní. Objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

Pražení a mletí kávy L´OR

Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100 % certifikovány podle UTZ. Značka L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochrany životního prostředí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ nápoje káva
  • Kapslový systém Nespresso

Další vlastnosti

Značka: L´or

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 7,9 cm
Hmotnosť: 52 g
Výška: 15,5 cm
Hloubka: 3,3 cm

Obsah balení

Obsah balení: mletá káva v kapsli

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Nespresso

Ostatní

Kód produktu: 4029746

Všechny parametry

Recenze L´OR Espresso India Karnataka 10 (10ks/Nespresso®)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k L´OR Espresso India Karnataka 10 (10ks/Nespresso®)