L'OR Espresso Guatemala 7 (10 ks/Nespresso®)

Akce
Sleva 11 %

Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Nespresso,


Cena 79 Kč

Sleva 11% z původní cena: 89 Kč Zobraziť nápovědu

0,79 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Pražená mletá káva L'OR Espresso Guatemala 7 v kapslích je kompatibilní s kávovary Nespresso®. Kvalitní vápencová půda ve spojení s vyšší nadmořskou výškou a teplým větrem je jednou z nejlepších oblastí Guatemaly pro pěstování kávy. Výsledkem je špičková a lahodná káva se sladkými jablečnými a citrusovými tóny. Káva je světle až středně pražená, elegantní, svěží s postupně se rozvíjející chutí pro bohatý a komplexní zážitek. Káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Intenzita 7. Složení: 100% Arabica. 10 kapslí v balení.

L'OR Espresso Guatemala 7

  • 10 ks hliníkových kapslí
  • Kompatibilní s kávovary Nespresso (ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s Jacobs Douwe Egberts.)
  • Chuť: sladká/citrusová/svěží
  • Intenzita: 7/14

Historie

Značka L'OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 značka L'OR expandovala za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí. Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Značka L'OR

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní. Objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

Pražení a mletí kávy L'OR

Káva L'OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100 % certifikovány podle UTZ. Značka L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochrany životního prostředí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Nespresso

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí L'OR Espresso Guatemala 7 (10 ks/Nespresso®)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno