L´OR Espresso Forza 9 (10ks/Nespresso®)


  Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Nespresso,


  Cena 89 Kč

  0,89 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


  Popis produktu

  Objevte ohnivé espresso L´OR Espresso Forza 9, ve kterém se snoubí nespoutaná síla vysoce kvalitní tmavě pražené kávy s intenzivní plnou chutí. Bohaté a plné espresso vás potěší lahodnou a krémovou vrstvou pěny s odstíny jantaru. Espresso je oblíbené pro svou jemnost a intenzitu. L'OR Espresso uchovává jedinečnost kávy v hliníkové kapsli speciálně zabalené tak, aby se veškeré aroma uvolnilo až během přípravy kávy. Chuť: intenzivní-silná-ohnivá. Intenzita: 9/14. Balení: 52 g, 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Ochranná známka třetí osoby není ve spojení s Jacobs Douwe Egberts.

   

  L'OR Espresso Forza 9

  • 10 ks hliníkových kapslí
  • kompatibilní s kávovary Nespresso (Ochranná známka třetí osoby není ve spojení s Jacobs Douwe Egberts)
  • chuť: intenzivní / silná / ohnivá
  • intenzita: 9/14

  Historie

  Značka L´OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 značka L'OR expandovala za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí. Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

  Značka L´OR

  Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní. Objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

  Pražení a mletí kávy L´OR

  Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

  UTZ

  Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100 % certifikovány podle UTZ. Značka L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochrany životního prostředí.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Typ nápoje káva
  Kapslový systém Nespresso

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí L´OR Espresso Forza 9 (10ks/Nespresso®)

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno