L´OR Espresso Limited Collection (40ks/Nespresso®)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

L'OR Papua New Guinea

Vrchoviny Papuy-Nové Guineje jsou inspirací nové kávy L'OR Papua New Guinea. Unikátní směs zrn s výraznou, ovocnou chutí a sladkou vůní pocházející z vlhkého podnebí úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují, skutečný kávový ráj na zemi.

L'OR Colombia

Úrodné svahy venkovské krajiny nacházející se v Kolumbii a legenda o El Doradu byly inspirací pro vznik kávy L'OR Colombia. Jedná se o chuťově plné espresso s komplexní a výraznou chutí, která přetrvává. Pojďte objevit velkolepou kulturu, která dala vzniknout novým objevům, expedicím a těm nejlepším zrnům Arabiky, které můžete najít.

L'OR Espresso Ristretto

Pečlivě vytvořené L'OR Espresso Ristretto okouzlí vaše smysly výraznou osobitostí a silně kořeněnou vůní. Jedná se o ideální směs pro ristretto, která vás doprovází na nezapomenutelné cestě k dokonalému zážitku z kávy. Ristretto je nápoj připravený ze stejného množství kávy jako klasické epsresso, avšak s použitím polovičního množství vody, které činí pouze 20 ml. Ristretto je oceněno právě pro svou velikost a bohaté aroma. 

Historie

Značka L´OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 značka L'OR expandovala za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí. Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Značka L´OR

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní. Objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

Pražení a mletí kávy L´OR

Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100% certifikovány podle UTZ. Značka L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochrany životního prostředí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ nápoje káva
  • Kapslový systém Nespresso

Další vlastnosti

Značka: L´or

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 16,1 cm
Hmotnost: 208 g
Výška: 15,5 cm
Hloubka: 6,7 cm

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Nespresso

Ostatní

Kód produktu: 4029802

Všechny parametry

Recenze L´OR Espresso Limited Collection (40ks/Nespresso®)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k L´OR Espresso Limited Collection (40ks/Nespresso®)