L'OR Arabica Catuai kapslový nápoj 10ks/Nespresso®

89 Kč ? Ušetříte 11 % 79 Kč

Nákupem získáte 0,79 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

S kapslemi L'OR Arabica Catuai si můžete vychutnávat svěží, sladkou a pikantní chuť postupně přecházející v intenzivnější dochuť pražené kávy, s těžšími bylinnými tóny. Catuai je vzácná odrůda kávových zrn Arabica, rostoucích uvnitř žluté kávové třešně, které vynikají svou sladkostí. Káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Balení obsahuje 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Sleva 11 %

Popis produktu

L'OR Arabica Catuai

  • 10 ks hliníkových kapslí
  • kompatibilní s kávovary Nespresso (Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS Douwe Egberts.)
  • chuť: pikantní/sladká/bohatá

Historie

Značka L´OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 značka L'OR expandovala za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí. Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Značka L´OR

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Nechte se pohltit intenzivní vůní. Objevte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Objevte zlato. Objevte L'OR.

Pražení a mletí kávy L´OR

Káva L´OR je vyrobena z těch nejkvalitnějších kávových zrn. Proces pražení, který je specifický pro kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzivním teplotám, které jim dávají hlubokou barvu, jedinečné příchutě a vlastnosti specifické pro každou odrůdu. Vychutnejte si bohatou kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zrn s jantarově zbarvenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všechny směsi L'OR jsou vyráběny z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a jsou 100 % certifikovány podle UTZ. Značka L'OR spolupracuje na podpoře zavádění udržitelných postupů pro pěstování kávy. Naším cílem je zlepšit životy zemědělců, pracovníků a jejich rodin. Usilujeme o zachování přírody a ochrany životního prostředí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ nápoje káva
  • Kapslový systém Nespresso

Další vlastnosti

Značka: L´or

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 3,3 cm
Hmotnosť: 52 g
Výška: 15,5 cm
Hloubka: 7,9 cm

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Nespresso

Ostatní

Kód produktu: 4060797

Všechny parametry

Recenze L'OR Arabica Catuai kapslový nápoj 10ks/Nespresso®

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k L'OR Arabica Catuai kapslový nápoj 10ks/Nespresso®