Logitech Zone Wired s certifikací Microsoft Teams

  • Doprava zdarma

Vestavěný mikrofon: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 100-16000 Hz, Citlivosť: 99 db, Impedance: 32 OHM, Styl nošení: náhlavní, Typ headsetu: profesionální, Bezdrátové: Ne, Konektor: USB,


Cena 3 290 Kč

32,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Headset Logitech Zone Wired je navržen tak, abyste jej mohli používat celý den. Disponuje hlavovým mostem z nerezavějící oceli s teflonovou vrstvou i náušníky s paměťovou pěnou. Kvalitní zvuk zajistí 40 mm měniče s frekvenčním rozsahem od 100 Hz do 16 kHz, citlivostí 99 dB a impedancí 32 ohmů. Ve výbavě má duální mikrofon s potlačením šumu a ovládání na kabelu. O konektivitu se postará 1,9 metrový opletený kabel s USB-C konektorem. Náhlavní souprava s certifikaci pro Microsoft Teams je také kompatibilní s běžnými aplikacemi na volání.

Maximálně pohodlný

Lehký a stylový headset Logitech Zone Wired je navržen na celodenní používání. Hlavový most z nerezavějící oceli s teflonovou vrstvou disponuje silikonovým polstrováním. Pohodlné nošení zajistí náušníky s paměťovou pěnou.

Kvalitní zvuk

O přesnou reprodukci zvuku se postarají 40 mm měniče s frekvenčním rozsahem od 100 Hz do 16 kHz, citlivostí 99 dB a impedancí 32 ohmů.

Duální mikrofon

Náhlavní souprava je vybavena duálním mikrofonem s potlačením šumu, který eliminuje rušivé zvuky, jako jsou stisky kláves, vyprávějící se osoby i šum vzduchotechniky a klimatizace do vzdálenosti až 60 cm. Díky tomu si můžete vychutnat čisté hovory a videokonference.

Připraven pro firmy

Headset je kompatibilní s běžnými aplikacemi pro volání napříč prakticky všemi platformami a operačními systémy. Náhlavní soupravu s certifikáci pro Microsoft Teams můžete také používat s aplikacemi Skype for Business, Google Meet, Voice, Zoom, Cisco Jabber, BlueJeans a GoToMeeting.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 100-16000 Hz
Citlivosť 99 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu profesionální
Bezdrátové Ne
Konektor USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech Zone Wired s certifikací Microsoft Teams

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno