Logitech Z906


PC reproduktor, Typ soustavy: 5.1, Frekvence od: 35 Hz, Frekvence do: 20000 Hz, Frekvence subwooferu od: 35 Hz, Celkový výkon: 500 W, 3,5 mm jack, TOSLINK, Povrch: matný, černá. Více info


Cena 5 799 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 5 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 58 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

4,7 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

9 nákup

Zobrazit 9 recenzí

Popis produktu

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu prostřednictvím těchto ohromných reproduktorů Logitech Surround Sound Speaker Z906. Zaujmou vás nejen svým elegantně vypadajícím designem, ale i výkonem, který nabízejí. Bez menších problémů jej lze připojit až se šesti zařízeními. Dvoukanálový stereofonní zvuk převede do prostorového zvuku vysoké kvality. Reproduktory lze efektně pověsit i na stěnu.

Perfektní zážitek

Logitech Surround Sound Speakers Z906 vám bude po celou dobu přinášet mohutný zvukový výkon 500 wattů, kterým bez menších problémů rozvibruje celý váš dům či byt. V momentě vytvoří ze zvukových stop vašich filmů ve formátu Dolby® Digital nebo DTS™ detailně prokreslený prostorový zvuk, který vás vtáhne do děje.

Certifikát THX

Na to, aby se mohly reproduktory pyšnit tímto certifikátem, je třeba splnit opravdu přísné podmínky. Logitech Z906 se tímto titulem může směle pyšnit a vy si tak můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu ve věrné a autentické podobě. 

Odlehčený subwoofer

Pokud patříte mezi milovníky smyslných a bohatých basů, nyní vás jistě potěšíme. Odlehčený subwoofer se zvukovým výstupem do strany s výkonem 165 wattů zaručuje dokonale čisté basy bez jakéhokoliv zkreslení po celou dobu.

Kompatibilita

Tyto stylové reproduktory Logitech Surround Sound Speaker Z906 lze připojit až k šesti zvukovým zařízením. Ať už k televizoru, DVD přehrávači, digitálnímu videorekordéru, přehrávači Blu-ray™ disků, Xbox 360®, Playstation® 3, Wii™, iPod® či k vašemu počítači nebo notebooku na platformách PC nebo MAC.

Vybavení

Jednoduché a zejména komfortní ovládání je zajištěno prostřednictvím dálkového ovladače, který reaguje i z větší dálky. Zážitek z hudby si tak můžete vychutnat bez toho, abyste se zvedli z pohovky. Reproduktory lze efektně zavěsit i na zeď, čímž vytvoříte z vaší místnosti hotové domácí kino.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Zvukové výstupní kanály 5.1
Celkový výkon 500 W
Bezdrátové Ne
Typ soustavy 5.1
Aktivní Ano

Hodnocení

4,7 / 5

9 recenzí Logitech Z906

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Rámí

27. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Luxusní basy
 • Parádní zvuk
 • Vypadají fakt dobře
 • Cena (ale stojí to za to)

Používám s LG OLED65C11 v obýváku. Filmy a hry mají úplně jiný level zážitku :D


David

20. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Solidní basy
 • Možnost regulace hlasitosti jednotlivých repro
 • Dostatečně dlouhé kabely k repro
 • Vyšší cena
 • Množství kabelu(ale kdo chce 5.1 musí to překousnout)
 • Žádne Bluetooth,ani USB

Nad těma reproduktorama jsem dlouho váhal.Dost mě odrazovalo staří modelu.Vzhledem k tomu ze reprobeden 5.1 k PC moc není tak nakonec jsem po předchozí koupi a vracení Logitech g607 které podle mého soudu hrají špatně prakticky bez basu.Koupil jsem tyto a vůbec nelituji i při jejich staří a poněkud vyšší ceně.Hrají dobře a velmi oceňuji možnost nastavování hlasitosti jednotlivých repro přímo na ovladacim panelu.


Mária

15. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Dobrý zvuk.
 • Možná kratší kabely.

Filmům a hrám dodá další zážitek, zvuk z televize a jedné strany se tomu nemůže rovnat.


TOMÁŠ

19. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno