Logitech Z207, 980-001292

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 12,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Sestava dvou stereo reproduktorů Logitech Z207 vynikne svým zářivým bílým provedením. Každý reproduktor je vybaven 2 měniči, které vám zprostředkují kvalitní zvuk bohatý na hluboké basy a výrazné výšky. Vyznačují se celkovým výkonem 10 W, z čehož je RMS 5 W. Pro připojení poslouží klasický 3,5 mm konektor a bezdrátová technologie Bluetooth s dosahem při přímé viditelnosti až 20 m. Na přední straně pravého reproduktoru se nachází masivní regulátor hlasitosti, výstup pro sluchátka a tlačítko pro párování Bluetooth. Vychutnejte si skvělou zvukovou zkušenost při poslechu vaší oblíbené hudby, sledování filmů i hraní her se sytým stereofonním zvukem přímo na vašem stole. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Podmanivý zvuk

Stereo reproduktory Logitech Z207 v bielom provedení vás ohromí bohatým stereofonním zvukem, který vám zprostředkují prostřednictvím čtyř měničů. První dva vytvoří balanc mezi vysokými a středními tóny, zatímco zbylé dva poslouží pro reprodukci basů. Mohou se pochlubit vysokým výkonom 10 w / 5 w RMS, vďakak kterému si vychutnáte vysokou kvalitu a intenzitu.

Snadné připojení

Pro připojení zařízení poslouží klasický 3,5 mm vstup, který pokryje konektivitu s většinou zařízení. Reproduktory umožňují také přenášet zvuk bezdrátově a to až ze dvou zařízení prostřednictvím technologie Bluetooth, která zabezpečí dosah při přímé viditelnosti až 20 m. Plynulé přepínání mezi 2 zdroji zvuku zajistí technologie Logitech Easy-Switch, stačí jednoduše pozastavit zvuk na jednom a následně stisknout přehrávání na druhém.

Snadno dostupné ovládání

Set se vyznačuje kompaktními rozměry obou reproduktorů, které tak budou mít minimální nároky na prostor. Jednoduché a efektivní ovládání zajistí ovládací prvky na pravém reproduktoru. Nachází se zde masivní otočný knoflík pro regulaci hlasitosti, výstup pro sluchátka a praktické tlačítko, které je určeno k Bluetooth spárování reproduktorů a zařízení.

Obsah balení

  • Dva reproduktory
  • Zvukový kabel 3,5 mm
  • Uživatelská dokumentace

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 10 W
  • Bezdrátové Ano
  • Typ soustavy 2.0
  • Aktivní Ano
  • Výkon soustavy minimálně 5 W

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Celkový výkon: 10 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka reproduktoru: 90 mm
Výška reproduktoru: 241 mm
Hloubka reproduktoru: 124 mm
Hmotnost reproduktoru: 1 Kg

Konektivita

Bezdrátové: Ano
Vstupy a připojení: 3,5 mm jack

Reproduktory

Typ soustavy: 2.0
Aktivní: Ano
Výkon soustavy minimálně: 5 W

Materiál

Povrch: matný

Ostatní

Kód produktu: 980-001292

Všechny parametry

Recenze Logitech Z207, 980-001292

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Logitech Z207, 980-001292