Logitech POP Mouse Blast žlutá


Myš, Programovatelná tlačítka myši, Typ senzoru: optická, 4000 DPI, Provedení: Bezdrátové, Bluetooth, Typ baterie: AA, Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10, Windows 8, Android, iOS, Mac OS, Windows 11, žlutá. Více info

Barva


Cena 749 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová myš Logitech POP Mouse Blast má kompaktní rozměry a tvar s jemným obrysem, takže pohodlně padne do dlaně. Tichý chod hlavních tlačítek umožní technologie SilentTouch. Myš je vybavena posuvným kolečkem SmartWheel i speciálním tlačítkem, ke kterému pomocí softwaru přiřadíte emotikon z nabídky. Sledování pohybu zajišťuje optický senzor s citlivostí 1 000 až 4 000 DPI. K myši napájené AA baterií můžete přes Bluetooth připojit až tři zařízení současně a přepínat mezi nimi tlačítkem na spodní straně.

Kompaktní design

Myš Logitech POP Mouse Blast má kompaktní rozměry. Díky jejímu symetrickému tvaru s jemným obrysem pohodlně padne do dlaně. Zvuk po kliknutí hlavních tlačítek sníží technologie SilentTouch a optický senzor s citlivostí 1 000 až 4 000 DPI poskytne přesné sledování pohybu.

Programovatelné tlačítko

Speciální vrchní tlačítko si můžete naprogramovat pomocí softwaru Logitech a přiřadit k němu jeden emotikon z předdefinované nabídky, nebo jej použít například ke ztlumení mikrofonu nebo vystřihnutí obrazovky.

Posuvné kolečko SmartWheel

Myš je vybavena posuvným kolečkem SmartWheel, které automaticky přepne z režimu s vysokou přesností do režimu rychlého posouvání, což vám pomůže procházet dlouhými stránkami rychleji.

Bezdrátové připojení

Díky bezdrátové technologii Bluetooth připojíte myš až k třem zařízením současně a mezi nimi můžete pohodlně přepínat tlačítkem umístěným na spodní straně. Myš je kompatibilní se softwarem Flow umožňujícím snadný přenos textu, obrázků a souborů mezi počítači.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Bluetooth
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 4000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech POP Mouse Blast žlutá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi