Logitech POP Keys Blast


Klávesnice, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Typ spínače: Logitech GL Tactile, Provedení: Bezdrátové, Bluetooth, Typ baterie: AAA, Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10, Windows 8, Android, iOS, Mac OS, Windows 11, žlutá. Více info

Barva


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová mechanická klávesnice v hravém provedení Blast nabídne přizpůsobitelné klávesy s emotikony, funkční tlačítka a připojení až ke třem zařízením současně.

Přeneste svůj styl na pracovní stůl

Nechte vyniknout vaší osobnosti na pracovním stole s klávesnicí Logitech POP Keys v provedení Blast, která v sobě spojuje jedinečné odstíny černé, šedé a žluté inspirované arkádovými hrami. Spolu se sladěnou myší Logitech POP Mouse (prodává se samostatně) tak ozvláštní každý pracovní prostor.

Vyjádřete všechny své emoce

Klávesnice je dodávána s 8 vyměnitelnými klávesami s emotikony, kterými jednoduše vyjádříte při chatování s přáteli svoji aktuální náladu. Emotikony můžete kombinovat a přiřazovat ke klávesám pomocí softwaru Logitech.

Stylová a funkční

Oku lahodící design není ani zdaleka všechno. POP Keys má ve výbavě také 12 funkčních zkratek, které vám umožní vytvořit výstřižek obrazovky, ztlumit mikrofon, či spustit funkci Hlas na text.

Připojení ke třem zařízením najednou

Používáte-li více zařízení současně, jednoznačně oceníte možnost připojení klávesnice až ke 3 zařízením najednou, prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth a přijímače Logi Bolt USB. Jednoduché přepínání mezi připojenými zařízeními umožní klávesu Easy Switch.

Odolný společník na cesty

Klávesnice byla vybavena odolnými spínači s životností až 50 milionů stisknutí a baterií s životností až 3 roky, díky čemuž budete moci chatovat a vyjadřovat se jak dlouho jen budete chtít.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Bluetooth
Podporovaný OS Windows 11, Mac OS, Android, iOS, Windows 8, Windows 10, Windows 7
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Programovateľné klávesy Ano
Lokalizace klávesnice US/EN

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech POP Keys Blast

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi