Logitech MX Master 3 grafitová

Sleva 11 %
Doprava zdarma

Rozhraní: USB, Typ použití: Klasická, Provedení: Bezdrátové, Typ senzoru: laserová, Rozlišení senzoru: 4000 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ano, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,


Cena 2 390 Kč

Sleva 11% z původní cena: 2 690 Kč Zobraziť nápovědu

23,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Logitech MX Master 3 je špičková bezdrátová myš určená pro všechny náročné uživatele, kteří tráví hodně času prací na počítači. Svým bezchybným vzhledem, inovativním ovládáním a mnoha funkcemi si okamžitě získá vaše sympatie. Je anatomicky tvarovaná, díky čemuž je používání i ovládání velmi pohodlné. Určena je pro praváky. Disponuje 7 tlačítky a 2 rolovacími kolečky. Stylové tmavě šedé provedení dokonale vynikne na každém pracovním stole. Používání až na třech počítačích umožňuje Logitech Flow software, díky kterému můžete přesouvat obsah mezi nimi. Mezi hlavní přednosti bezpochyby patří kvalitní a přesný laserový senzor, rozlišení 4 000 dpi či dlouhá, až 1 680 hod životnost baterie. Myš se nabíjí pomocí USB-C kabelu s podporou rychlého nabíjení.

Jednoznačná volba

Logitech MX Master 3 je revolučním modelem známého a oblíbeného výrobce Logitech. Pokud patříte mezi uživatele s vysokými požadavky, určitě sáhněte právě po této myši. Práce s ní bude nejen pohodlnější, ale i přesnější a efektivnější. Logitech Flow software umožňuje ovládat tři počítače současně a kopírovat či vkládat obsah mezi nimi.

Multifunkční pracovní tok

Zefektivníte svou práci i díky této bezdrátové myši Logitech MX Master 3. Mezi mnoha, které jsou momentálně na trhu, bude skvělou volbou a ideálním řešením při práci s více počítači. Kurzor myši lze přesunout až přes tři obrazovky. Navíc můžete vkládat nebo kopírovat text, obrázky nebo jiná data z jednoho PC do druhého.

Ovládání

Plynulý a přesný pohyb zajišťuje myš po jakémkoliv povrchu. Ať už budete pracovat na dřevě, skle nebo pohovce. Fungovat bude vždy bezchybně a za jakýchkoliv okolností. Výrobci se pojistili rozlišením 4 000 dpi i precizním laserovým senzorem. S nastavitelnou rychlostí rolovacího kolečka budete procházet dokumenty velmi snadno a pohodlně. Při prohlížení nebo práci s fotografiemi zase využijete kolečko na boční straně, se kterým bude posun do stran obzvlášť jednoduchý.

Projděte si 1 000 řádků za sekundu

Společnost Logitech znovu vynalezla kolečko špičkové kvality pro 100% spokojenost uživatele. Disponuje funkcí elektromagnetického posuvu MagSpeed, která je neuvěřitelně přesná pro zastavení s přesností na pixel a dostatečně rychlá i na projetí 1 000 řádků za sekundu. Navíc se pyšní velmi tichým provozem. Obroušená ocel kolečka mu zajišťuje prvotřídní hmatovou odezvu a dostatečnou hmotnost pro dynamickou setrvačnost, kterou cítíte - avšak neslyšíte.

Nabíjení

S funkcí rychlého nabíjení bude myš připravena k dalšímu používání již po třech minutách. Ano, slyšíte správně. Už po tak krátké době bude opět použitelná po celý den. Po plném nabití s ​​ní můžete pracovat až 70 dní. Myš se nabíjí pomocí USB-C kabelu, který je obsahem balení.

Design

Ergonomické tvarování je zárukou pohodlného používání po celou dobu. Společnost Logitech nenechala nic náhodě. Ručně definovaný tvar přihlíží k vaší pohodlnosti a přirozené poloze ruky i zápěstí. Bude tak skvělou volbou i při několikahodinové práci. Logicky byla umístěna i tlačítka a kolečka, o čem se i sami rychle přesvědčíte.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru laserová
Rozlišení senzoru 4000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech MX Master 3 grafitová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno