Logitech MX Master 3 grafitová

Logitech MX Master 3 je špičková bezdrátová myš určená pro všechny náročné uživatele, kteří tráví hodně času prací na počítači. Svým bezchybným vzhledem, inovativním ovládáním a mnoha funkcemi si okamžitě získá vaše sympatie. Je anatomicky tvarovaná, díky čemuž je používání i ovládání velmi pohodlné. Určená je pro praváky. Disponuje 7 tlačítky a 2 rolovacími kolečky. Stylové tmavě-šedé provedení dokonale vynikne na každém pracovním stole. Používání až na třech počítačích umožňuje Logitech Flow software, díky kterému víte přesouvat obsah mezi nimi. Mezi hlavní přednosti bez pochyb patří kvalitní a přesný laserový senzor, rozlišení 4000dpi či dlouhá až 1680 hod. životnost baterie. Myš se nabíjí pomocí USB-C kabelu s podporou rychlého nabíjení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 10 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Jednoznačná volba

Logitech MX Master 3 je revolučním modelem známého a oblíbeného výrobce Logitech. Pokud patříte mezi uživatele s vysokými požadavky, určitě sáhněte právě po této myši. Práce s ní bude nejen pohodlnější, ale i přesnější a efektivnější. Logitech Flow software umožňuje ovládat tři počítače současně a kopírování či vkládání obsahu mezi nimi.

Multifunkční pracovní tok

Zefektivníte svou práci i díky této bezdrátové myši Logitech MX Master 3. Mezi mnoha, které jsou momentálně na trhu bude skvělou volbou a ideálním řešením při práci s více počítači. Kurzor myši lze přesunout až přes tři obrazovky. Navíc víte vkládat nebo kopírovat text, obrázky nebo jiná data z jednoho PC do druhého.

Ovládání

Plynulý a přesný pohyb bude zajišťovat po jakémkoliv povrchu. Ať už budete pracovat na dřevě, skle nebo pohovce. Fungovat bude vždy bezchybně a za jakýchkoliv okolností. Výrobci se pojistili rozlišením 4000dpi i precizním laserovým senzorem. S nastavitelnou rychlostí rolovacího kolečka bude procházet v dokumentech velmi snadno a pohodlně. Při prohlížení nebo práci s fotografiemi zase využijete kolečko na boční straně, se kterým bude posun do stran obzvlášť jednoduchý.

Přejděte si 1000 řádků za sekundu

Společnost Logitech znovu vynalezla kolečko špičkové kvality pro 100% spokojenost uživatele. Disponuje funkcí elektromagnetického posuvu MagSpeed, která je neuvěřitelně přesná pro zastavení s přesností na pixel a dostatečně rychlá pro projetí i 1000 řádků za sekundu. A navíc se pyšní velmi tichým provozem. Obrobena ocel kolečka mu zajišťuje prvotřídní hmatovou odezvu a dostatečnou hmotnost pro dynamickou setrvačnost, kterou cítíte - avšak neslyšíte.

Nabíjení

S funkcí rychlého nabíjení bude myš připravena k další používání již po třech minutách. Ano, slyšíte správně. Už po tak krátké době bude opět použitelná na celý den. Po plném nabití s ​​ní můžete pracovat až 70 dní. Myš se nabíjí pomocí USB-C kabelu, který je obsahem balení.

Design

Ergonomické tvarování je zárukou pohodlného používání po celou dobu. Společnost Logitech nenechala nic náhodě. Ručně definovaný tvar přihlíží na pohodlnost a přirozenou polohu ruky i zápěstí. Bude tak skvělou volbou i při několikahodinové práci. Logicky byly umístěny i tlačítka a kolečka, o čem se i samy rychle přesvědčíte.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Typ použití Klasická
  • Provedení Bezdrátové
  • Typ senzoru laserová
  • Rozlišení senzoru 4000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano
  • Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Provedení: Bezdrátové

Baterie

Typ baterie: Li-Pol
Výdrž baterie: 1680 hod.

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ne

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: Klasická

Vstupní zařízení

Typ senzoru: laserová
Rozlišení senzoru: 4000 dpi
Nastavitalná ergonomie: Ne
Programovat.tlačítka myši: Ano
Bezdrát.dok s nabíjením: Ne

Ostatní

Kód produktu: 910-005694

Všechny parametry

Recenze Logitech MX Master 3 grafitová

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Logitech MX Master 3 grafitová