Logitech MX Master 3 černá


Rozhraní: Bluetooth, Typ použití: Klasická, Provedení: Bezdrátové, Typ senzoru: laserová, Rozlišení senzoru: 4000 dpi, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,


Cena 2 390 Kč

Sleva 11% z původní cena: 2 690 Kč Zobraziť nápovědu

23,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Profesionální myš Logitech MX Master 3 v černé barvě disponuje laserovým snímačem s nastavitelným rozlišením až 4000dpi. Je vybavena 7 tlačítky včetně tlačítka pro gesta, ocelovým rolovacím kolečkem s výbornou hmatovou odezvou a druhým kolečkem pro ovládání palcem. Na připojení využívá pokročilou bezdrátovou technologii Advanced 2,4 GHz s dosahem až 10 m. Myš je napájena zabudovanou baterií s výdrží až 70 dní, na nabíjení jejíž poslouží nabíjecí USB-C kabel.

Promyšlený design

Profesionální myš MX Master 3 nabídne uživateli vysokou přesnost a nekonečný potenciál. Díky ergonomicky tvarovanému profilu zajistí vysoký komfort při práci. S důmyslně umístěnými tlačítky vpřed/zpět, tlačítkem pro gesta a kolečkem ovládaným palcem získáte neomezené možnosti ovládání.

Inovativní funkce posuvu kolečka

Procházejte až 1000 řádků za sekundu díky inovativní funkci elektromagnetického posuvu MagSpeed. Ocelové provedení kolečka je zárukou výborné hmatové odezvy a dynamické setrvačnosti, kterou cítíte - avšak neslyšíte.

Plně přizpůsobitelná pro jakoukoliv aplikaci

Přizpůsobte si myš podle aktuálních potřeb přesně pro konkrétní styl práce. Myš MX Master 3 je plně konfigurovatelná a disponuje nadefinovanými možnostmi přizpůsobení pro vaše oblíbené aplikace jako například Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari a Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Edge.

Více počítačů, jedna myš

S profesionální myší MX Master 3 budete moci plynule ovládat i více počítačů najednou. S technologií Flow jednoduše přenesete obrázky a soubory mezi dvěma počítači jednoduchým posunutím kurzoru k okraji obrazovky.

Precizní přesnost

V porovnání s běžnou kancelářskou myší je MX Master 3 5x přesnější. Technologie snímání Logitech Darkfield zajistí přesné sledování pohybu s přesností až 4000 DPI na prakticky libovolném povrchu - dokonce i na skleněných stolech.

Výdrž až 70 dní

Díky integrované baterii s vysokou výdrží vydrží myš na plné nabití fungovat až 70 dní. Na její nabití poslouží přibalený USB-C kabel, přičemž po jedné minutě nabíjení získáte energii až na 3 hodiny používání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Bluetooth
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru laserová
Rozlišení senzoru 4000 dpi
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech MX Master 3 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno