Logitech MX Keys Plus černá

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Rozhraní: USB-C, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Windows 7, Typ použití: Klasická, Provedení: Bezdrátové, Ergonomické provedení: Ne, Programovateľné klávesy: Ne, Odolné vůči postříkání: Ne,


Cena 2 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 334,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Klávesnice Logitech MX Keys Plus v černém provedení disponuje konstrukcí klávesu Perfect Stroke. Tělo klávesnice je z jedné kovové desky. Ve výbavě má inteligentní podsvícení, které se automaticky zapíná i vypíná a intenzitu jasu přizpůsobuje okolním světelným podmínkám. O konektivitu se postará USB přijímač s bezdrátovým připojením i technologie Bluetooth. Díky tlačítku Easy-Switch můžete s klávesnicí spárovat až tři zařízení a mezi nimi jednoduše přepínat. Napájení zajišťuje integrovaná baterie, kterou nabijete pomocí kabelu s USB-C konektorem.

Elegantní vzhled

Klávesnice Logitech MX Keys Plus má elegantní černé provedení. Díky konstrukci kláves Perfect Stroke je každý stisk kláves plynulý, přirozený a přesný. Klávesy mají uprostřed prohlubeň a zaoblené hrany po okrajích, které dávají vaším prstem zpětnou vazbu. Tělo klávesnice tvoří jedna kovová deska, která jí poskytuje maximální stabilitu.

Inteligentní podsvícení

Klávesnice disponuje inteligentním podsvícením. To díky snímači přiblížení zaznamená přítomnost vašich rukou a na základě okolního osvětlení přizpůsobí intenzitu jasu. Ten si můžete upravit i ručně. Podsvícení se automaticky vypne, když klávesnici nepoužíváte, čímž se šetří energie.

Možnosti připojení

Komunikaci mezi klávesnicí a zařízeními zajišťuje USB přijímač s bezdrátovým připojením i technologie Bluetooth s přibližným dosahem 10 metrů. Díky této kombinaci můžete s klávesnicí spárovat až tři zařízení a mezi nimi pohodlně přepínat tlačítkem Easy-Switch. Klávesnice je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac, Linux, iOS a Android.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB-C
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 7
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ne
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech MX Keys Plus černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno