Logitech MX Keys Mini US grafitová


klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Provedení: Bezdrátové, Bluetooth, Podporovaný OS: Windows 10, Linux, MAC OS X, Chrome OS, Android 5.0, černá. Více info

Barva


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová klávesnice Logitech MX Keys Mini US v kompaktním černém provedení s funkčními tlačítky, inteligentním podsvícením kláves a vysokou výdrží umožní intuitivní a přesné psaní.

Minimalistický design

Bezdrátová klávesnice Logitech MX Keys Mini s menšími rozměry a funkčními tlačítky umožní pohodlné psaní a efektivnější způsoby tvorby. Stačí si vybrat jednu z elegantních barevných variant – světle šedou, grafitovou či růžovou.

Intuitivní psaní

Klávesnice je vybavena klávesami Perfect Stroke, jejichž kulatý profil odpovídá tvaru konečků prstů a poskytuje jim tak dostatečnou zpětnou vazbu. Výsledkem je, že každý stisk klávesy je přesný a přirozený.

Funkční tlačítka

Součástí klávesnice MX Keys Mini jsou také chytřeji funkční tlačítka pro intuitivní psaní a zvýšenou produktivitu. Klávesou Diktování aktivujete funkci řeč na text v libovolném vybraném textovém poli, klávesa s emotikony zase v okamžiku otevře okno s emoji pro plynulé chatování a stisknutím klávesy mikrofonu ztlumíte nebo zrušíte ztlumení mikrofonu pro bezvadný průběh videohovorů.

Inteligentní podsvícení kláves

Na klávesnici se nacházejí snímače přiblížení, které detekují přítomnost vašich rukou i světelné podmínky v místnosti a automaticky nastaví intenzitu podsvícení kláves, čímž se ušetří energie.

Jednoduché připojení

MX Keys Mini jednoduše připojíte až ke třem zařízením najednou prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy. Vestavěná baterie zajistí výdrž na jedno plné nabití až na 10 dní, nebo až na 5 měsíců s vypnutém podsvícení. Nabíjení umožní přibalený USB-A na USB-C kabel.

Vysoké pracovní nasazení

Díky podpoře funkce Logitech Flow následuje pohyb vaší myši MX Anywhere 3/MX Master 3 z počítače do počítače, čímž vám umožní psát na více zařízeních v jednom plynulém prostředí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití Klasická
Lokalizace klávesnice US/EN
Rozhraní Bluetooth
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Chrome OS, Linux, MAC OS X, Android 5.0, Windows 10
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech MX Keys Mini US grafitová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi