Logitech MX Anywhere 3 pro Mac


Rozhraní: USB, Bluetooth, Typ použití: Klasická, Provedení: Bezdrátové, Typ senzoru: laserová, Rozlišení senzoru: 4000 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ne, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,


Cena 1 990 Kč

Sleva 17% z původní cena: 2 390 Kč Zobraziť nápovědu

19,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kompaktní bezdrátová myš Logitech MX Anywhere 3 pro Mac v moderním designu šedé barvy s nízkoprofilovým provedením umožní pohodlnou práci kdekoliv. Je vybavena ocelovým rolovacím kolečkem MagSpeed a optickým senzorem Darkfield s nastavitelným rozlišením až 4000dpi, který umožní přesné snímání prakticky na jakémkoliv povrchu, včetně skla. Nechybí možnost přizpůsobení pro jednotlivé aplikace a technologie Flow pro plynulý přesun mezi obrazovkami. Konektivitu zajistí USB přijímač a technologie Bluetooth, díky čemuž je možné myš připojit až ke třem zařízením a plynule mezi nimi přepínat stisknutím tlačítka. Myš je napájena dobíjecí baterií Li-Po (500 mAh). Kompatibilní s MacOS a iPadOS.

Inovované rolovací kolečko

Bezdrátová myš Logitech MX Anywhere 3 disponuje rolovacím kolečkem vyrobeným z odolné oceli, která mu dodává prvotřídní hmatovou odezvu a dynamickou setrvačnost. Díky funkci elektromagnetického posuvu MagSpeed ​​je skrolování rychlé, extrémně přesné a navíc tiché.

Přesné snímání i na skle

Senzor Darkfield s nastavitelným rozlišením až 4000dpi je zárukou precizní přesnosti snímání prakticky na jakémkoliv povrchu, sklo nevyjímaje. Výsledkem je pohodlná práce kdekoliv.

Vysoká výdrž a rychlé nabíjení

Zařízení je napájeno integrovanou baterií s vysokou výdrží až 70 dní na jedno plné nabití, což z něj dělá ideálního společníka pro práci. K nabíjení baterie poslouží USB-C kabel v balení, přičemž za 1 minutu nabíjení získáte až 3 hodiny používání.

Moderní design

MX Anywhere 3 se vyznačuje moderním kompaktním designem v elegantním barevném provedení. Vzhled doplňuje ocelové kolečko a praktické silikonové boční úchyty pro dokonalou hmatovou odezvu.

Jednoduché přizpůsobení

Výhodou myši Logitech MX Anywhere 3 je možnost přizpůsobení pro jednotlivé aplikace, které používáte. Díky předdefinovaným profilům budete moci pracovat v různých aplikacích jako například v Adobe Photoshop, Google Chrome či Microsoft Word.

Pro práci až s 3 zařízeními současně

Pokud patříte mezi uživatele s vysokými požadavky, Logitech MX Anywhere 3 představuje tu správnou volbu. Práce s ní bude nejen pohodlnější, ale i přesnější a efektivnější. Logitech Flow software umožňuje ovládat tři počítače současně a kopírování či vkládání obsahu mezi nimi.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB, Bluetooth
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru laserová
Rozlišení senzoru 4000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ne
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech MX Anywhere 3 pro Mac

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno