Logitech MX Anywhere 2S šedá

Tmavě-šedé provedení této myši Logitech MX Anywhere 2S bude nepřehlédnutelným prvkem na každém pracovním stole. Nejen pro svůj nadčasovým design, ale také kompaktní rozměry. Zabírat bude skutečně jen minimum místa. Navíc je lehká, díky čemuž se s ní velmi dobře pracuje a snadno ovládá. Vaši pozornost i sympatie si však získá i svojí přijatelnou cenou, inovativním ovládáním a mnoha funkcemi. Bez pochyb bude splňovat požadavky i náročnějších uživatelů. Logitech Flow je software, jehož prostřednictvím lze ovládat současně tři počítače. Zároveň víte mezi nimi přesouvat nebo kopírovat jednotlivý obsah. Díky této myši bude vaše práce efektivnější a plynulejší. Přesný pohyb zajišťuje rozlišení 4000dpi a kvalitní senzor. Nelze opomenout rolovací kolečko či logicky uspořádané tlačítka. Funkce rychlého nabití připraví myš používat již po třech minutách. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Multifunkčnost na více zařízeních

Svou práci nyní snadno zefektivníte právě díky této bezdrátové myši Logitech MX Anywhere 2S. Mezi mnoha modelů, které jsou aktuálně na trhu bude jednoznačně skvělou volbou a ideálním řešením při práci s více počítači. Kurzorem myši lze procházet až přes tři obrazovky. Navíc víte vkládat nebo kopírovat text, obrázky nebo jiná data z jednoho PC do druhého. 

Ovládání

V případě, že myš používáte na různých površích, následující informací Vás jistě potěšíme. Použitelná a plně funkční je stejně na dřevě, skle i pohovce. Nemusíte se tedy omezovat a pracovat jen na jednom místě. Poradí si kdekoliv. Bezchybně, přesně a plynule bude fungovat i díky rozlišení 4000dpi a přesnému senzoru. Dokument nebo několikastránkový text snadno prolistujete díky rolovacímu kolečku. 

Vždy připravená

Co se týče nabíjení, je velmi jednoduché a rychlé. Tyto dva základní atributy jistě mnozí z Vás ocení. Postačí jen propojení myši přes microUSB konektor a je to. Už po třech minutách je připravena na celodenní používání. Pokud ji nabijete naplno, vydrží v provozu Logitech MX Anywhere 2S ohromných 70 dní

Easy Switch 

Bezdrátovou myš Logitech MX Anywhere 2S budete moci velmi jednoduše propojit prostřednictvím snímače Logitech Unifying nebo pomocí bezdrátové funkci BluetoothLogitech Easy-Switch zase poslouží pro spárování až s 3 zařízeními. Následně na to víte mezi nimi přepínat pouze za pomoci jednoho tlačítka. 

Dizajn 

Svou kompaktností nízkou hmotností si okamžitě získá sympatie mnohé z Vás. Byla vyrobena tak, aby se vešla do Vaší dlaně a zaručila pohodlné používání i manipulaci po celou dobu. Nad vším tak budete mít absolutní kontrolu. Od samého počátku bude ideálním společníkem do kanceláře, na domácí použití i na cestách. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ použití Klasická
  • Provedení Bezdrátové
  • Typ senzoru laserová
  • Rozlišení senzoru 4000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano
  • Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Provedení: Bezdrátové

Baterie

Typ baterie: integrovaná
Výdrž baterie: 1680 hod.

Funkce

Podsvícení: Ne

Klávesnice

Typ použití: Klasická

Vstupní zařízení

Typ senzoru: laserová
Rozlišení senzoru: 4000 dpi
Doba odezvy: 1 ms
Nastavitalná ergonomie: Ne
Programovat.tlačítka myši: Ano
Bezdrát.dok s nabíjením: Ne

Ostatní

Kód produktu: 910-005153

Všechny parametry

Recenze Logitech MX Anywhere 2S šedá

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Martin, 19.2.2019

  • - výhoda nastavení ke každé app jiné funkce tlacitek

Ludwig, 09.12.2017

Mohu jen doporučit je perfektní.

Příslušenství k Logitech MX Anywhere 2S šedá