Logitech MX Anywhere 2S modrá

Dokonalý design, inovativní ovládání a přijatelná cena jsou hlavní přednosti této bezdrátové myši Logitech MX Anywhere 2S. Vaši pozornost i sympatie si tak okamžitě získá. Díky svému kompaktnímu provedení je vhodná do kanceláří, domácností i na cesty. V tašce i na stole bude zabírat jen minimum místa, což mnozí z Vás jistě ocení. Je vybavena rolovacím kolečkem uprostřed a logicky umístěnými tlačítky. Ovládání i manipulace je velmi jednoduchá a intuitivní zároveň, proto z ní nemusíte mít žádné obavy. Logitech Flow software navíc umožňuje ovládat hned tři zařízení, resp. počítače a přesouvat jednotlivý obsah mezi nimi. Práce tak bude efektivnější, rychlejší a přesnější. Co víc si přát? Snad ještě rychlé nabíjení, kdy bude myš připravena k celodennímu používání již po třech minutách. Plně použitelná bude na jakémkoliv povrchu, dokonce i na skle. Atraktivní design bude jen pomyslnou třešničkou na dortu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Multifunkčnost na více zařízeních

Svou práci nyní snadno zefektivníte právě díky této bezdrátové myši Logitech MX Anywhere 2S. Mezi mnoha modelů, které jsou aktuálně na trhu bude jednoznačně skvělou volbou a ideálním řešením při práci s více počítači. Kurzorem myši lze procházet až přes tři obrazovky. Navíc víte vkládat nebo kopírovat text, obrázky nebo jiná data z jednoho PC do druhého. 

Ovládání

V případě, že myš používáte na různých površích, následující informací Vás jistě potěšíme. Použitelná a plně funkční je stejně na dřevě, skle i pohovce. Nemusíte se tedy omezovat a pracovat jen na jednom místě. Poradí si kdekoliv. Bezchybně, přesně a plynule bude fungovat i díky rozlišení 4000dpi a přesnému senzoru. Dokument nebo několikastránkový text snadno prolistujete díky rolovacímu kolečku. 

Vždy připravená

Co se týče nabíjení, je velmi jednoduché a rychlé. Tyto dva základní atributy jistě mnozí z Vás ocení. Postačí jen propojení myši přes microUSB konektor a je to. Už po třech minutách je připravena na celodenní používání. Pokud ji nabijete naplno, vydrží v provozu Logitech MX Anywhere 2S ohromných 70 dní

Easy Switch 

Bezdrátovou myš Logitech MX Anywhere 2S budete moci velmi jednoduše propojit prostřednictvím snímače Logitech Unifying nebo pomocí bezdrátové funkci Bluetooth. Logitech Easy-Switch zase poslouží pro spárování až s 3 zařízeními. Následně na to víte mezi nimi přepínat pouze za pomoci jednoho tlačítka. 

Dizajn 

Svou kompaktností a nízkou hmotností si okamžitě získá sympatie mnohé z Vás. Byla vyrobena tak, aby se vešla do Vaší dlaně a zaručila pohodlné používání i manipulaci po celou dobu. Nad vším tak budete mít absolutní kontrolu. Od samého počátku bude ideálním společníkem do kanceláře, na domácí použití i na cestách. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ použití Klasická
  • Provedení Bezdrátové
  • Typ senzoru laserová
  • Rozlišení senzoru 4000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano
  • Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Provedení: Bezdrátové

Baterie

Typ baterie: integrovaná
Výdrž baterie: 1680 hod.

Funkce

Podsvícení: Ne

Klávesnice

Typ použití: Klasická

Vstupní zařízení

Typ senzoru: laserová
Rozlišení senzoru: 4000 dpi
Doba odezvy: 1 ms
Nastavitalná ergonomie: Ne
Programovat.tlačítka myši: Ano
Bezdrát.dok s nabíjením: Ne

Ostatní

Kód produktu: 910-005154

Všechny parametry

Recenze Logitech MX Anywhere 2S modrá

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Armin, 14.5.2020

Jedna z nejlepsich malych cestovnich mysi. Funguje na jakemkoli povrchu.

  • Naparovani az se 3 PC.
  • Cena

Příslušenství k Logitech MX Anywhere 2S modrá