Logitech MS Zone Wireless

  • Doprava zdarma

Vestavěný mikrofon: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 85-20000 Hz, Citlivosť: 103 db, Styl nošení: náhlavní, Výdrž batérie: 14 hod., Typ headsetu: profesionální, Bezdrátové: Ano,


Cena 5 590 Kč

55,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Headset Logitech MS Zone Wireless je certifikován pro aplikaci Microsoft Teams. Disponuje měniči s frekvenčním rozsahem od 85 Hz do 20 kHz a citlivostí 103 dB, které se postarají o kvalitní reprodukci zvuku. Také je vybaven mikrofonem s aktivním potlačením šumu, ovládáním hlasitosti a integrovanou baterií s přibližně 14 hodinovou výdrží. Podporuje bezdrátové Qi nabíjení. Konektivitu zajišťuje Bluetooth a bezdrátové připojení s dosahem do 30 metrů.

Maximálně pohodlný

Headset Logitech MS Zone Wireless je navržen pro celodenní používání. Pohodlí zajistí silikonem vyztužený hlavový most i měkké náušníky potažené kůží.

Ideální pro hudbu a hovory

Dokonale čistý zvuk vám nabídnou měniče s frekvenčním rozsahem od 85 Hz do 20 kHz a citlivostí 103 dB. Díky mikrofonu s aktivním potlačením šumu se můžete lépe soustředit na daný úkol a zvýšit tak pracovní efektivitu.

Certifikován pro Microsoft Teams

Jelikož je headset certifikován pro aplikaci Microsoft Teams, můžete jediným dotykem tlačítka vytočit nebo přijmout hovor z této aplikace. Případně delším stiskem aktivovat hlasovou asistentku Cortanu. Náhlavní souprava také podporuje aplikaci Skype for Business.

Konektivita a jednoduché ovládání

Náhlavní soupravu připojíte bezdrátově současně k počítači, tabletu i k chytrému telefónu a podle potřeby můžete mezi nimi plynule přepínat. Headset je vybaven technologií Bluetooth i bezdrátovým připojením s dosahem do 30 metrů. Napájení zajišťuje integrovaná baterie s přibližně 14 hodinovou výdrží. Náhlavní souprava podporuje bezdrátové Qi nabíjení a disponuje jednoduchým a intuitivním rozhraním pro regulaci hlasitosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 85-20000 Hz
Citlivosť 103 db
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 14 hod.
Typ headsetu profesionální
Bezdrátové Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech MS Zone Wireless

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno