Logitech Lightspeed G903 černá

  • Doprava zdarma
  • Sleva 27 %

Typ použití: herní, Provedení: Bezdrátové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 16000 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ano,


Cena 2 999 Kč

Sleva 27 % z ceny doporučené výrobcem: 4 129 Kč Zobrazit nápovědu

29,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní myš Logitech Lightspeed G903 se vyznačuje svým optickým snímačem PMW3366, který poskytuje nastavení rozlišení DPI v rozsahu 200-12 000 DPI. K dispozici má 11 nastavitelných tlačítek a RGB podsvícení ve 2 zónách. Bezdrátová myš využívá připojení USB přijímače a na jedno nabití vydrží až 32 hodin nepřetržitého používání. Frekvence 1 000 Hz se postará o odezvu v reálném čase s 1 ms. Mechanické spínače vydrží 50 milionů kliknutí. Elegantní černý design s ostrými hranami si vás získá na první pohled. Myš je kompatibilní s Windows 7 a novějším, Mac OS 10.11 a novější a Chrome OS.

 Logitech Lightspeed G903:

  • Bezdrátová - Myš, která poskytuje špičkové, vysoce výkonné bezdrátové připojení pro každou hru. Doba odezvy je 1 ms, což představuje kliknutí v téměř reálném čase bez jakéhokoliv prodlení. Vyžaduje port USB pro USB přijímač.
  • Konstrukce - Optimalizovaný design snižuje hmotnost a zachovává pevnost, od tenké stěny až po spirálové kolo s HyperScroll designem. Výsledkem je bezdrátová myš s hmotností pouhých 110 g. Maximalizuje pohodlí během dlouhé doby používání a rychlejší reakci na pohyb.
  • Optický senzor - Ve výbavě myši se nachází optický senzon PMW3366 s nulovým vyhlazením, filtrováním a zrychlení mv celém rozsahu DPI od 200 do 12 000 DPI. Poskytuje výjimečnou přesnost a konzistentní odezvu při jakékoliv rychlosti. Pro ještě lepší přesnost a rychlost můžete použít ladění povrchu v Logitech G HUB, abyste maximalizovali váš senzor.
  • Energeticky účinná - Exkluzivní technologie naladění hodin výrazně snižuje spotřebu energie snímače, takže můžete hrát nepřetržitě 32 hodin na jedno nabití. Asistent baterie spolu s Logitech G HUB vás informuje o úrovni nabití a odhaduje zbývající výdrž baterie.
  • Personalizované nastavení - Konfigurovatelná oboustranná tlačítka, vlastní osvětlení RGB, 11 programovatelných tlačítek, nastavení posunu DPI za běhu, zabudovaná paměť a další. To vše lze nastavit v softwaru Logitech G HUB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 16000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech Lightspeed G903 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno