Logitech G935 černý

4 990 Kč ? Ušetříte 20 % 3 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 39,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Headset Logitech G935 s černým provedením a LIGHTSYNC RGB podsvícením vám poskytne maximální pohodlí i při dlouhých herních setkáních. Disponuje luxusním koženým čalouněním na sluchátkách i čelence. O kvalitní zvuk se postarají 50 mm měniče Pro-G s tkanou hybridní sítí, frekvenčním rozsahem 20 HZ až 20 kHz, impedancí 39 ohmů a citlivostí 93 dB. Čistou a přesnou komunikaci se spoluhráči zajistí výklopný mikrofon s LED indikací. Sluchátka si můžete přizpůsobit podle sebe prostřednictvím softwaru Logitech G HUB. Headset připojíte pomocí 2,4 GHz bezdrátového přenosu nebo přes 3,5 mm analogový vstup. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 20 %

Popis produktu

Drátové i bezdrátové připojení

Herní headset Logitech G935 můžete k zařízením připojit prostřednictvím kabelu nebo pomocí 2,4 GHz bezdrátového přenosu. Vestavěná baterie dokáže napájet sluchátka v bezdrátovém módu s vypnutým podsvícením až 12 hodin nebo 8 hodin se zapnutým podsvícením. K dispozici je také 3,5 mm analogový vstup na kabel, přes který se připojíte k herním konzolím, mobilům i k počítačům.

50 mm měniče Pro-G

Inovované 50 mm měniče Pro-G s tkanou hybridní sítí zajistí kvalitnější reprodukci zvuku. Díky většímu průměru fungují měniče lépe než kdykoliv předtím. Nízkofrekvenční zvuky budou plnější a vysokofrekvenční čistší a přesnější.

Prostorový zvuk

Na zařízeních s operačním systémem Windows a nainstalovaným softwarem Logitech G HUB si vychutnáte plný potenciál DTS Headphone: X 2.0, které nabídne vyšší přesnost než 7.1 kanálový prostorový zvuk. Budete tak vědět, kde se nachází nebo odkud se k vám blíží nepřítel dříve, než ho uvidíte. To vám dá výhodu, která může přispět k vítězství.

Plně přizpůsobitelný

Prostřednictvím softwaru Logitech G HUB přizpůsobíte osvětlení LIGHTSYNC RGB, které dokáže zobrazit 16,7 milionů barev a disponuje několika efekty, přiřadíte příkazy ke třem programovatelným tlačítkům i upravíte zvukové profily pro konkrétní hru.

Vylepšený mikrofon

Herní headset je vybaven 6 mm Mic+ mikrofonem s frekvenčním rozsahem 100 Hz až 10 kHz, který zajistí čistou a přesnou komunikaci se členy vašeho týmu. Nachází se na rameni s LED indikátorem, takže vždy budete vědět, kdy je mikrofon ztlumen. Pokud ho nepoužíváte, můžete jej složit zpět do sluchátek.

Navržen pro pohodlí

I při nejdelších herních setkáních vám headset poskytne maximální pohodlí, o které se postará luxusní kožené čalounění na sluchátkách a čelence. Náušníky s velkým průměrem se dokonale přizpůsobí uším, nevyvíjejí přímý tlak na měkké tkáně a zároveň zajistí pasivní izolaci hluku.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000
  • Citlivosť 93 db
  • Impedance 39 OHM
  • Styl nošení náhlavní
  • Typ headsetu herní
  • Bezdrátové Ano
  • Konektor 3,5 mm jack

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Impedance: 39 OHM
Typ headsetu: herní

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 195 mm
Výška: 188 mm
Hmotnosť: 319 g

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 93 db
Ovládání hlasitosti: Ano

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Konektivita

Odnímateľný kábel: Ne
Dosah: 15 m
Bezdrátové: Ano
Konektor: 3,5 mm jack

Ostatní

Kód produktu: 981-000744

Všechny parametry

Recenze Logitech G935 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Logitech G935 černý