Logitech G915 TKL US/EN bíla


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Typ spínače: Logitech GL Linear, Provedení: Bezdrátové, Bluetooth, Podporovaný OS: Windows, bílá. Více info


Cena 5 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 58 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Logitech G915 TKL v bílém provedení se vyznačuje herními mechanickými spínači Logitech GL Tactile, které se postarají o jemný náraz pro určitou hmatovou zpětnou vazbu. Ve výbavě má dynamické LED podsvícení LightSync RGB s možností nastavení barvy. K dispozici nabízí multimediální a programovatelné klávesy v herních profilech prostřednictvím softwaru Logitech G Hub. Pro připojení má k dispozici Bluetooth nebo USB. Baterie zajistí dlouhou životnost a rychlé nabití do plné kapacity. Štíhlý design s nízkým profilem se pyšní funkčním a kompaktním provedením. Rozložení kláves je US.

Vylepšené hraní na úrovni

Logitech G915 TKL je vybavena profesionálním bezdrátovým připojením LightSpeed, pokročilým LightSync RGB a vysoce výkonnými nízko-profilovými mechanickými spínači. Klávesnice je pečlivě vyrobena z prvotřídních materiálů a představuje sofistikovaný design bezkonkurenční krásy, síly a výkonu, který je nyní v ještě kompaktnějším provedení.

  • LightSpeed: Pro-Grade bezdrátové připojení
  • Nízký profil: herní mechanické spínače kláves
  • Štíhle provedení: 367mm kompaktní SICK

Kompaktní design

Logitech G915 TKL nabízí stejné pokročilé technologie jako Logitech G915 - ale v kompaktnějším designu, který poskytuje více prostoru pro pohyb myši. Pro větší přenosnost je možné USB přijímač uložit v zadní části klávesnice.

Bezdrátové připojení

Herní klávesnice Logitech G915 TKL je vybavena špičkovým bezdrátovým připojením LightSpeed, které dosahuje super rychlý výkon 1 ms. Klávesnice je také plně funkční, když je připojena přes USB, takže můžete nabíjet a hrát současně.

Funkčnost a komfort

Klávesnice Logitech G915 TKL je technický a designový počin. Je neuvěřitelně rafinovaná, neuvěřitelně tenká a vyrobená s nekompromisním závazkem k výkonu a množství funkcí. Je odolná, pohodlná a připravena pro intenzivní hraní her.

Pokročilé mechanické spínače

Klávesnice Logitech G915 TKL je vybavena vysoce výkonnými nízko-profilovými mechanickými spínači GL, které poskytují veškerou rychlost, přesnost a výkon tradičních spínačů - v polovině výšky. Přepínače GL jsou testovány, aby vyhovovaly přísným požadavkům na výdrž, odezvu a přesnost. Klávesnice má GL Tactile s jemným nárazem pro určitou hmatovou zpětnou vazbu.

LightSync RGB

Logitech G915 TKL nabízí inteligentní technologii LightSync RGB, která umožňuje plně přizpůsobitelné osvětlení podle kláves v přibližně 16,8 mil. barvách. Vytvořte si vlastní animace nebo si vyberte z nabídky přednastavených efektů pro nejpoutavější zážitek z RGB. Sjednoťte si téma, vylepšete svou hratelnost a rozšiřte své herní nastavení pomocí klávesnice.

Nekonečná kontrola

Elegantní a propracovaný design Logitech G915 TKL nabízí soustředěný a vysokovýkonný zážitek s každou funkcí, kterou potřebujete na úplnou kontrolu - například palubní profily a herní režim. Pokročilé funkce vyžadují herní software Logitech G Hub, který je k dispozici ke stažení. Udělejte z G915 TKL velitelské centrum pro váš počítač.

Životnost baterie

Užijte si hodiny nepřetržitého herního času na jedno nabití. Indikátor baterie na klávesnici a Logitech G Hub vás upozorní, když je baterie vybitá. Plně se nabije za méně než čtyři hodiny. Pokračujte v hraní i když je klávesnice zapojena a nabíjí se přes micro USB.

Zapojte se do více zařízení

Připojte se k bezdrátovému zařízení LightSpeed pro super rychlé připojení 1 ms nebo přepněte na jiné zařízení stiskem tlačítka pomocí připojení Bluetooth. Klávesnice podporuje přepínání mezi výkonným bezdrátovým připojením LightSpeed přes USB přijímač a Bluetooth rychle a snadno.

Ovládání multimédií

Palubní ovládací prvky médií máte přímo na dosah ruky. Speciální ovládací prvky rychle upravují hlasitost, prohrávají/pozastavují a přeskakují hudbu nebo videa a okamžitě ztlumí zvuk.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Lokalizace klávesnice US/EN
Rozhraní Bluetooth
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G915 TKL US/EN bíla

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi