Logitech G915 Lightspeed GL Linear US


Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Windows 7, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ne, Programovateľné klávesy: Ano, Odolné vůči postříkání: Ne,


Cena 5 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 53,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Herní klávesnice Logitech G915 Lightspeed US v černé barvě disponuje nízkoprofilovými mechanickými spínači GL Linear s jemným chodem vhodným pro dvojité stisknutí nebo rychlé stisknutí kláves za sebou. Je vybavena multimediálními tlačítky, 5 speciálními klávesami G-Keys, kolečkem regulace hlasitosti, nastavitelným inteligentním LIGHTSYNC RGB podsvícením a integrovanou pamětí pro profily. Klávesnice se bezdrátově připojí k zařízením prostřednictvím USB přijímače s technologií Lightspeed nebo pomocí technologie Bluetooth, přičemž je napájena integrovanou baterií s výdrží až 30 hodin (při 100% jasu podsvícení).

Tenká, lehká, odolná

Herní klávesnice Logitech G915 Lightspeed se pyšní elegantním provedením s vrchním krytem z hliníkové slitiny 5052, který je doplněn základnou vyztuženou ocelí. Díky tomu je ultratenká a lehká, a zároveň odolná a pevná.

Mechanické spínače GL Linear

Klávesy zařízení disponují nízkoprofilovými mechanickými spínači GL Linear, které se vyznačují jemným chodem vhodným pro dvojité stisknutí nebo rychlé stisknutí kláves za sebou, díky čemuž jsou ideální pro hraní her typu MMO a akčních her.

Technologie LIGHTSYNC RGB

Součástí výbavy klávesnice Logitech G915 je inteligentní technologie LIGHTSYNC RGB, pomocí které si přizpůsobíte podsvícení jednotlivých kláves ze spektra 16,8 milionů barev. Také vám umožní vytvářet vlastní animace nebo vybírat z již předvolených efektů, zda sjednotit motiv skrz celou řadu periférií s touto technologií.

Dokonalé ovládání

Profesionální klávesnice Logitech G915 Lightspeed nabídne dokonalé ovládání a kontrolu. Je vybavena 5 speciálními klávesami G-key, pro které si přiřadíte herní nebo aplikační zkratky. Nechybí ani multimediální tlačítka sloužící k rychlé ovládání hudby a videa. Samozřejmostí je integrovaná paměť pro profily, mezi kterými budete snadno přepínat pomocí funkčních kláves M1 - M3.

Vysoká výdrž baterie

Bezdrátová klávesnice má integrovanou baterii s ohromnou výdrží, která zaručí na jedno nabití hodiny nepřerušovaného hraní. Zařízení se nabíjí pomocí micro USB kabelu, přičemž je možné hrát i v průběhu nabíjení.

Možnosti připojení

Na bezdrátové připojení klávesnice k zařízením je k dispozici technologie Bluetooth a USB přijímač s technologií Lightspeed, která je zárukou stabilního připojení a 1 ms odezvy. Klávesnici je tak možné připojit k více zařízením, mezi nimiž je budete přepínat stisknutím příslušných tlačítek na klávesnici.

Obsah balení: klávesnice, USB přijímač Lightspeed, zařízení USB extender, micro USB kabel, uživatelská dokumentace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 7
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G915 Lightspeed GL Linear US

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno