Logitech G815 Lightsync GL Tactile US

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Windows 7, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ne, Programovateľné klávesy: Ano, Odolné vůči postříkání: Ne,


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 478,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Logitech G815 Lightsync má vrchní kryt z hliníkové slitiny. Disponuje RGB Lightsync podsvícením, které zobrazí až 16,7 miliónů barev a nabídne několik světelných efektů. Klávesy s nízkým zdvihem jsou umístěny na mechanických spínačích GL Tactile. Klávesnice je vybavena 5 vyhrazenými G-klávesami, multimediálními klávesami, rolovacím kolečkem i USB rozhraním pro připojení dalších zařízení. Pro přizpůsobení klávesnice slouží software Logitech G Hub. Nastavení můžete uložit do vestavěné paměti. Konektivitu zajišťuje kabel s USB konektorem.

Tenká, lehká, odolná

Herní klávesnice Logitech G815 Lightsync se pyšní elegantním provedením s vrchním krytem z hliníkové slitiny 5052, který je doplněn základnou vyztuženou ocelí. Díky tomu je ultratenká,  lehká a zároveň odolná a pevná.

Mechanické spínače GL Tactile

Mechanické spínače GL Tactile jsou ideální pro hraní FPS her. Vyznačují se jemnou odezvou v okamžiku aktivace a splňují přísné požadavky na výdrž, citlivost i přesnost.

Lightsync RGB podsvícení

Klávesnice je vybavena Lightsync RGB podsvícením, které dokáže zobrazit až 16,7 miliónů barev. Můžete si vytvořit vlastní animace nebo vybrat jeden z předvolených efektů. Díky technologii Lightsync se bude vaše podsvícení měnit podle spuštěné hry, zvuku nebo zobrazovaného obsahu na obrazovce.

Úplná kontrola

Logitech G815 má všechny funkce, které vám poskytnou celkovou kontrolu. K dispozici je pět vyhrazených G-kláves. Jejich funkci nastavíte v obslužném softwaru. Všechny klávesy, které by vás mohly při hře rozptylovat, deaktivujete pomocí tlačítka Game Mode. Rychlý přístup k ovládání hlasitosti nebo přehrávání hudby zajistí multimediální klávesy.

Nastavení a ukládání profilů

Software Logitech G Hub nabízí hráčům nekompromisní a snadnou kontrolu nad podporovanými periferiemi. Přizpůsobíte si v něm podsvícení, vytvoříte makra a ještě mnohem více. Do vestavěné paměti klávesnice uložíte až tři profily. Mezi uloženými nastaveními přepnete tlačítky M1, M2 nebo M3, které jsou umístěny v horní části klávesnice.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 7
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G815 Lightsync GL Tactile US

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno