Logitech G613 US, 920-008393

4 199 Kč ? Ušetříte 29 % 2 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 29,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní klávesnice Logitech v černé barvě se pyšní bezdrátovým připojením s dobou odezvy 1ms a mechanickými klávesami Romer-G. Byla navržena pro všechny vášnivé hráče i s její výdrží baterie, která je až 18 hodin. Vysokou výkonnost mechanických přepínačů zajistí software Logitech Gaming Software, který vám umožní ukládání maker a profilů pro 6 programovatelných tlačítek. Klávesnici připojíte pomocí bezdrátové technologie Lightspeed nebo Bluetooth, mezi kterými můžete jednoduše přepínat díky jedinému tlačítku. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 29 %

Popis produktu

Bezdrátová rychlost

Bezšňůrová funkce LightSpeed ​​bezdrátové technologie představují optimalizované řešení, které poskytuje optimální bezdrátové připojení s rychlostí 1ms. Toto bezdrátové řešení se dostává na profesionální úroveň. Je zabudované do klávesnice Logitech G613 a přináší mimořádně rychlý a konzistentní výkon.

Mechanické spínače

Mechanické spínače Pro-Grade Romer-G poskytují tichý a přesný mechanický výkon s neuvěřitelným pocitem dotyku a trvanlivostí 70 milionů kliknutí. Volba špičkových profesionálů v herní oblasti přepínačů Romer-G má nízký zdvih 1,5 mm, což znamená, že jsou o 25% rychleji než standardní mechanické spínače. Romer-G spojuje perfektní rychlost, přesnost a tichý výkon.

Programovatelné klávesy

Klávesnice Logitech G613 disponuje 6 programovatelnými tlačítky. Vyhrazené G klávesy lze nastavit pomocí vlastních maker a příkazů v aplikaci. Umožní vám provádět komplexní akce jednoduše a rychle. Stačí jen stisknout klávesu. G klávesy mohou být přidány ke každé hře nebo profilu aplikací pro přizpůsobení vašim požadavkům. Použijte software Logitech Gaming Software na snadné nastavení a správu příkazů, profilů a další.

Připojení ke více zařízením

Herní klávesnice Logitech G613 disponuje modulem, který poskytuje funkce Lightspeed nebo Bluetooth. Využijte rychlé připojení Lightspeed s 1ms odezvou nebo se připojte k jiným zařízením stisknutím tlačítka pro připojení Bluetooth. Přepínání mezi vysoce výkonnými bezdrátovými zařízeními Lightspeed a Bluetooth kdykoliv rychle a snadno.

Baterie

Až 18 měsíců životnost baterie poskytuje dvojice AA baterií, které vám umožní klávesnici používat až 18 měsíců. Pokud je baterie na úrovni 15%, indikátor LED na klávesnici signalizuje softwaru Logitech Gaming Software a upozorní vás před kritickými momenty.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB 3.1
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovateľné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 478 mm
Výška: 216 mm
Hmotnosť: 1410 g
Hloubka: 33 mm

Baterie

Typ batérie: AA

Konektivita

Rozhraní: USB 3.1

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovateľné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: 920-008393

Všechny parametry

Recenze Logitech G613 US, 920-008393

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Logitech G613 US, 920-008393