Logitech G604 černá

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva 18 %

Rozhraní: USB, Typ použití: herní, Provedení: Bezdrátové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 16000 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ano, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,


Cena 2 299 Kč

Sleva 18 % z ceny doporučené výrobcem: 2 799 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 275,88 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Herní myš Logitech G604 v černém provedení má tvar přizpůsobený pro používání v pravé ruce. Je vhodná pro hráče MMO a MOBA her. Disponuje 15 plně programovatelnými tlačítky i odolným kovovým kolečkem, které pracuje ve dvou režimech. Přesné snímání pohybu zajišťuje optický senzor HERO 16K s nastavitelným rozlišením od 100 dpi do 16000 dpi. Všechny úpravy provedete v softwaru Logitech G Hubí. Myš má ve výbavě bezdrátové připojení Lightspeed i technologii Bluetooth. O napájení se postará AA baterie.

Programovatelné ovládací prvky

Herní myš Logitech G604 vám dává plnou kontrolu nad vaší hru. Je ideální pro MMO i MOBA hry. K dispozici máte 15 plně programovatelných tlačítek, jejichž funkce nastavíte v softwaru Logitech G Hub. Všechny úpravy uložíte do vestavěné paměti a budete je mít tak stále s sebou. Přepínání mezi rychlým posuvem a posuvem po krocích umožňuje odolné kovové kolečko.

Senzor HERO 16K

Moderní herní optický senzor HERO 16K nabízí přesné snímání pohybu v poměru 1:1. Jeho citlivost upravíte od 100 dpi do 16000 dpi. Také disponuje maximálním zrychlením 40 G a maximální rychlostí 400 IPS.

Připojení a napájení

Myš disponuje bezdrátovým připojením Lightspeed s dobou odezvy 1 ms i technologií Bluetooth. Mezi těmito režimy lze pohodlně přepínat pomocí speciálního tlačítka. Napájení zajišťuje AA baterie, která má v režimu Lightspeed při nonstop hraní životnost 240 hodin a v režimu Bluetooth při standardním používání výdrž až 5,5 měsíce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití herní
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 16000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G604 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno