Logitech G533 Wireless Gaming Headset černý


Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 100-20000 Hz, Citlivosť: 107 db, Styl nošení: náhlavní, Výdrž batérie: 15 hod., Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ano, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 2 990 Kč

29,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový herní headset Logitech G533 se vyznačuje stylovým provedením černé barvy a pohodlným náhlavním mostem s polstrovanými náušníky. Je vybaven kvalitními 32 mm měniči Pro-G, které podporují prostorový zvuk DTS Headphone: X 7.1. Pracují s frekvenčním rozsahem od 20 Hz - 20 000 Hz, citlivostí 107 dB / mW a impedancí 32 Ohm, díky čemuž je zvuk zprostředkován v čisté a kvalitní podobě bez zkreslení. Disponuje integrovaným mikrofonem s potlačením šumu, který se nachází na sklopném držáku. Headset se k zařízením připojuje bezdrátově prostřednictvím USB adaptéru, který zaručuje dosah až 15 m. Životnost baterie vydrží na jedno nabití až 15 hodin.

Prostorový zvuk DTS Headphone: X 7.1

Bezdrátový headset Logitech G533 v černé barvě poskytuje při hraní her a poslechu hudby dokonalý komfort díky nastavitelnému hlavovému mostu a polstrovaným náušníkům, které poskytnou vysoké pohodlí vašim uším i při delším používání. Zásluhou patentovaných 32 mm zvukových měničů Pro-G s hybridními síťovanými materiály vám zprostředkuje křišťálově čistý zvuk bohatý na hluboké basy a výrazné výšky. Nechte se pohltit prostorovým zvukem DTS Headphone: X 7.1 a užijte si věrné podání herních efektů každého žánru.

Profesionální bezdrátové připojení a výdrž

Souprava se k zařízením bezdrátově připojuje prostřednictvím USB přijímač, který zaručuje dosah a přenos zvuku až 15 m. Je schopna udržet kvalitu připojení i v prostředí s elektromagnetickému rušením, například v prostředí s mnoha bezdrátovými zařízeními. Headset disponuje nabíjecí, vyměnitelnou baterií, která byla obdařena skvělou výdrží až 15 hodin na jedno použití a zásluhou které si naplno užijete dlouhé herní akce.

Mikrofon s potlačením šumu

Set je vybaven mikrofonem s potlačením šumu, který zajistí přenos křišťálově čistého zvuku při komunikací. Vyklopením držáku směrem nahoru se mikrofon automatický ztlumit. Disponuje integrovaným mikro pop filtrem, který minimalizuje efekt praskání a zvuk dýchání, čímž redukuje nechtěné zvuky. Díky softwaru Logitech Gaming Software, který si můžete stáhnout ze stránky výrobce budete mít vždy přehled o stavu baterie, budete si moci vyladit vlastnosti ekvalizéru, prostorového zvuku, ozvěny a hlasitost mikrofonu.

Obsah balení

  • Herní náhlavní souprava LOGITECH G533
  • Bezdrátový adaptér USB
  • Nabíjecí kabel USB
  • Uživatelská dokumentace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 100-20000 Hz
Citlivosť 107 db
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 15 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano
Konektor 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G533 Wireless Gaming Headset černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno