Logitech G513 RGB Carbon GX Brown Tactile US (920-009330) černá


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Odolné vůči postříkání, Provedení: Kabelové, USB, Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10, Windows 8, černá. Více info


Cena 4 279 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 43 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice, hliníková základna, US rozložení kláves, mechanické spínače GX Brown Tactile, RGB LED podsvícení Lightsync, integrovaná paměť, USB port, opěrka zápěstí.

Klávesnice Logitech G513 RGB (920-009330)

Herní klávesnice Logitech G513 Carbon je vyrobena z pevné a odolné slitiny hliníku a hořčíku 5052. Vyznačuje se minimalistickým designem s broušeným povrchem, takže se hodí do jakéhokoli herního koutku. Spolehlivé připojení zajišťuje opletený kabel s USB konektorem. Na klávesnici najdete i volný USB port, který můžete využít k nabíjení mobilních zařízení nebo pro připojení dalšího příslušenství.

Prémiové pohodlí

Pohodlí během několika hodinového hraní poskytne odpojitelná opěrka zápěstí vyplněna paměťovou pěnou, která je potažená pevnou a odolnou koženkou odolnou proti potu. O její stabilitu se postará šest pogumovaných nožiček umístnených na spodní straně.

Přizpůsobitelné podsvícení

Vzhled klávesnice oživí RGB podsvícení s možností přizpůsobení osvětlení pro každou klávesu. Vytvoříte si tak vlastní animované efekty nebo vyberete z již přednastavených. Poutavější zážitek z RGB podsvícení poskytne technologie Lightsync.

Mechanické spínače

Pokročilé mechanické spínače GX Brown Tactile vhodné pro MMO a akční hry jsou zkonstruovány a 100% testovány na výkon, odezvu a odolnost. Mají 4mm zdvih a 1,9mm ovládací vzdálenost.

Herní funkce

Všechny ovládací prvky médií a osvětlení máte na dosah ruky. Po stisknutí klávesy Fn ovládáte hlasitost, přehrajete nebo pozastavíte hudbu, aktivujete herní režim nebo změníte světelné efekty. Díky funkci 26-key rollover můžete souběžně stisknout více kláves v libovolném pořadí. Funkce Anti-ghosting vám poskytne spolehlivé ovládání při zadávání více příkazů současně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Lokalizace klávesnice US/EN
Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 8, Windows 10, Windows 7
Provedení Kabelové
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G513 RGB Carbon GX Brown Tactile US (920-009330) černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi