Logitech G502 Lightspeed Wireless herní myš černá

  • Výprodej

Myš, Podsvícení, Programovatelná tlačítka myši, Typ senzoru: optická, 16000 DPI, Provedení: Bezdrátové, USB, černá. Více info


Cena 2 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 25 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní myš Logitech G502 Lightspeed Wireless je určena pro profesionální hráče. Má černé, ergonomicky tvarované tělo s agresivními liniemi. Je vybavena špičkovým optickým senzorem HERO 16K s vysokou rychlostí 400 IPS, který se pyšní neuvěřitelnou přesností. Jeho rozlišení si můžete nastavit od 100 do 16 000 DPI. Disponuje až 11 programovatelnými tlačítky a rolovacím kolečkem. Je vybavena 2 zónovým LIGHTSYNC RGB podsvícením, které dokáže zobrazit 16,8 milionu barev. Vaše nastavení můžete uložit do interní paměti myši. USB přijímač zasunutý v portu počítače komunikuje s myší pomocí bezdrátové technologie Lightspeed. Napájení zajišťuje Li-Po baterie s výdrží až 60 hodin hraní.

Přesný senzor a bezdrátové připojení

E-sports hráči stále hledají vyšší rychlost i přesnost. Proto společnost Logitech vynalezla herní senzor HERO 16K. Ten je přizpůsoben pro snímání rychlých pohybů myši. Citlivost výkonného snímače si můžete plynule nastavit od 100 do 16 000 DPI. HERO 16K spotřebuje při práci 10× méně energie než jeho předchůdci. Inovativní bezdrátová technologie Lightspeed překonává omezení latence, připojitelnosti i napájení a poskytuje stabilní připojení s frekvencí odezvy 1 ms.

 

11 programovatelných tlačítek

Uložte si pod každé z 11 tlačítek jednotlivé herní příkazy či makra. Své nastavení si následně uložíte do jednoho z integrovaných profilů nebo si vybírejte některý z tisíců profilů v počítači. Ovládání máte po celou dobu na dosah ruky.

Hmotnost a vyvážení podle vlastní potřeby

Společnost Logitech myslela opravdu na všechno. Herní myš Logitech Gaming 502 Lightspeed Wireless umožňuje přizpůsobení si hmotnosti a vyvážení přesně tak, aby vám to vyhovovalo. Dodávaná je až se šesti závažími. Ať už je přidáte všechny nebo jen některé, je to na vás. Rozmístěním si přizpůsobíte myš k vlastní představě.

Stylové podsvícení

Nastavitelné podsvícení LIGHTSYNC RGB umožňuje si vybrat až ze 16,8 milionu barev. Zvolte si barvu a jas podsvícení tak, aby to vyhovovalo vašemu stylu nebo prostředí, nebo podsvícení uveďte do režimu spánku, když systém nepoužíváte. Barevné kombinace a mnoho dalších efektů si můžete nastavit pomocí bezplatného softwaru Logitech G HUB.

Dlouhodobé užívání

Myš má integrovanou baterii Li-Po, která postačí až na 60 hodin hraní bez podsvícení. Pokud během hry použijete podsvícení, výdrž se zkracuje na 48 hodin. Pyšní se také funkcí rychlého nabíjení, které po dobu 5 minut prostřednictvím standardního rozhraní USB 2.0 nebo vyššího poskytne energii až na 2,5 hodiny hraní. Myš je excelentní i tím, že ji můžete nabíjet nejen během nečinnosti, ale i během hraní zásluhou technologie bezdrátového nabíjení POWERPLAY. Získáte tak bezdrátovou svobodu, přičemž už nikdy nebudete muset řešit výměnu baterií nebo nabíjení akumulátoru. Tato speciální verze totiž podporuje bezdrátové nabíjení myši pouze přes speciální podložku Logitech Powerplay.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Rozhraní USB
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 16000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G502 Lightspeed Wireless herní myš černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi