Logitech G413 stříbrná

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 23,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Mechanická klávesnice Logitech G413 ve stříbrné barvě si získá každého hráče počítačových her. Je vybavena mechanickými spínači Romer-G s výdrží zhruba 70 milionů stisknutí a celkovou dráhou zdvihu 3 mm. K počítači ji připojíte prostřednictvím 1,8 m dlouhého kabelu s USB konektorem. Navíc má i integrovaný USB 2.0 port. Disponuje bílým podsvícením s 5 různými úrovněmi jasu. K dispozici nabízí multimediální klávesy, herní režimy, podporu snímání 26 kláves najednou a funkci anti-ghosting, herní kryty kláves či programovatelná makra. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stvořená pro hráče

Mechanicke spínače Romer-G byly vyvinuty pro profesionální výkon, citlivost a odolnost. Krátká aktivační dráha 1,5 mm přináší zrychlení o 25 % oproti běžným mechanickým spínačům. Tyto spínače jsou navíc i mimořádně tiché. Spolu s klávesnicí je dodáváno 12 doplňkových krytů kláves, které vám umožní jednoduše si vylepšit často používané herní klávesy. Pomocí přiloženého stahováku můžete snadno a rychle vyměnit kryty.

Pokročilé funkce

Herní režim, snímání 26 kláves najednou a funkce anti-ghosting nesmí chybět ve výbavě této herní klávesnice. Neprohrajte ani jednu hru jen proto, že byste nechtěně stiskli klávesu Windows. I další klávesy můžete zablokovat prostřednictvím Logitech Software. Anti-ghosting zaručí spolehlivé ovládání při současném zadávání více herních příkazů. Zjednodušte složité úkoly a naprogramujte si vlastní funkce a příkazy. Všechna tato vaše nastavení si uložíte do maker v LGS.

Herní design

Mechanická klávesnice Logitech G413 byla stvořena pro vysoký výkon s vyváženými funkcemi. Vrchní kryt je z odlehčené hliníkové slitiny, která je zasazena do útlé základny. Pod ním se nachází systém uspořádání kabelů myši a náhlavní soupravy. Výškově nastavitelné nožky s pogumovanými stabilizátory zajistí stabilitu během intenzivního hraní. Herní výkon si užijete během dne i v noci díky ikonickému bílému podsvícení, které se postará o prémiový, elegantní vzhled.

Připojení

Praktické a rychlé připojení budete mít hned po ruce. Klávesnice Logitech G413 má ve výbavě port USB, který představuje vstup se 100 % podporou nabíjení a přenosu dat. Do tohoto rozhraní můžete připojit mobilní telefon, tablet nebo myš. Pro připojení klávesnice využívá 1,8 m kabel s konektorem USB 2.0.

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB Rozhraní
  • Ano Podsvícení
  • Windows Podporovaný OS
  • herní Typ použití
  • Kabelové Provedení
  • Ne Ergonomické provedení
  • Ano Programovatelné klávesy
  • Ne Odolné vůči postříkání

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 445 mm
Výška: 132 mm
Hmotnost: 1105 g
Hloubka: 34 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ne
Programovatelné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: 920-008476

Všechny parametry

Recenze Logitech G413 stříbrná

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se