Logitech G203 Prodigy

Herní myš LOGITECH G203 Prodigy se vyznačuje ergonomickým tvarem a klasickým černým provedením. Na těle se nachází šestice programovatelných tlačítek, které vám zajistí jednoduché ovládání během hry. Komunikuje rychlostí 1000 hlášení za sekundu. Její senzor pracuje s rozlišením 200 až 6000 DPI, přičemž je možné přepínat během hry 4 úrovně nastavení citlivosti. Je vybavena programovatelným podsvícením RGB. Za pomoci Logitech Gaming Software získáte přístup k více než 300 herním profilům a k inteligentnímu podsvícení, které reaguje na vaše herní akce. Myš má integrovanou paměť, do které si můžete uložit vaše předvolby. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 9 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Optimální výkon při hraní

Hernímu předurčení myši LOGITECH G203 Prodigy odpovídá její provedení i výkonnost, kterými byla vybavena. Rychlost, kterou komunikuje, dosahuje hodnotu 1000 hlášení za sekundu, čímž je 8-krát rychlejší než běžné myši. Disponuje špičkovým senzorem, který pracuje s rozlišením 200-600 DPI, což zaručuje přesnost a rychlost snímání. Během hry je možné přepínat citlivost prostřednictvím 4 úrovní podle toho, zda potřebujete přesnost při odstřelování nebo mršnosť při bleskurychlých manévrech. Kombinace těchto parametrů je zárukou, že když s myší pohnete nebo kliknete, odezva na obrazovce bude okamžitá.

Příjemný tvar

Pečlivě propracovaný design myši nabídne svému uživateli komfort a příjemná tvar. Je určena ke každodennímu používání, díky propracovaným detailům, kompaktním rozměrům a optimalizovanému výkonu. 6 tlačítek, které jsou součástí jejího těla, je možné nakonfigurovat a zjednodušit tím herní akce. Vyznačuje se pokročilou technologií zdvihu tlačítek, zásluhou které je odezva klikání přesnější a rychlejší. Celý design oživuje programovatelné podsvícení.

Podsvícení RGB

Myš LOGITECH G203 Prodigy byla obdařena programovatelným podsvíceným RGB, které uživateli nabízí možnost vybrat si z přibližně 16,8 miliónů barev a různých úrovní jasu. Zvolit si ho můžete podle vašeho stylu, systému nebo prostředí. Rozhodnutí je na vás. Po stažení Logitech Gaming Software se vám otevřou nové možnosti, jak naplno využít potenciál této funkce. Získáte ním přístup k více než 300 herních profilům a zároveň i k inteligentnímu podsvícení, které reaguje na vaše akce ve hře. Tak bude herní boj ještě více nadupaný.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Rozlišení senzoru 6000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano

Další vlastnosti

Značka: Logitech
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: MAC OS X 10.0, Windows 7

Klávesnice

Typ použití: herní

Vstupní zařízení

Rozlišení senzoru: 6000 dpi
Nastavitalná ergonomie: Ne
Programovat.tlačítka myši: Ano

Ostatní

Kód produktu: 910-004845

Všechny parametry

Recenze Logitech G203 Prodigy

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 23.3.2021

myš která mi sedne naprosto perfektně

  • přesnost snímače
  • super padne do ruky
  • cena

Andrej, 16.6.2020

Příslušenství k Logitech G203 Prodigy