Logitech G102 Lightsync bílá

  • Sleva

Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 8000 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ano, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,

Barva


Cena 749 Kč

Sleva 6 % z původní cena: 799 Kč Zobraziť nápovědu

7,49 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Bílá herní myš Logitech G102 s klasickým designem disponuje Lightsync RGB podsvícením a 6 programovatelnými tlačítky. Snímání pohybu má na starosti optický senzor s nastavitelnou citlivostí od 200 do 8 000 DPI. Herní nastavení si přizpůsobíte podle sebe v obslužném softwaru Logitech G HUB. Úpravy uložíte do vestavěné paměti. Myš k počítači připojíte 2,1metrovým kabelem s USB konektorem. Je navržena pro bezproblémovou práci v operačním systému Windows 7 a novějším, macOS 10.10 a novějším i Chrome OS.

Herní myš

Herní myš Logitech G102 v bílé barvě má ​​klasický design a je navržena pro bezproblémovou práci v operačním systému Windows 7 a novějším, macOS 10.10 a novějším i Chrome OS. Disponuje 6 programovatelnými tlačítky. O připojení se stará 2,1metrový kabel s USB konektorem.

Lightsync RGB podsvícení

Herní atmosféru dotváří Lightsync RGB podsvícení, které nabízí živé animace a dokáže zobrazit až 16,8 milionu barev. Podsvícení myši můžete synchronizovat také s dalšími kompatibilními Logitech periferiemi nebo jej nastavit tak, aby se měnilo podle přehrávané hudby či zobrazovaného obsahu na obrazovce.

Herní optický snímač

Přesné sledování pohybu zajistí herní optický snímač. Disponuje upravitelnou citlivostí od 200 do 8 000 DPI. Můžete si nastavit až pět předvoleb a přepínat mezi nimi pomocí DPI tlačítka.

Software Logitech G HUB

Software Logitech G HUB umožňuje kompletní nastavení podsvícení, citlivosti optického snímače i funkce jednotlivých tlačítek. Vaše úpravy uložíte do vestavěné paměti a lze je použít na jiných počítačích bez nutnosti instalovat software.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 8000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G102 Lightsync bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno