Logitech G Saitek X52 Pro


Joystick, Pro zařízení: PC, Pro operační systém: Windows, Barva: černá, Hmotnost: 1633 g, Hmotnost: 1633 g. Více info


Cena 5 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 54 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Simulační ovladač Logitech G Saitek X52 Pro v černém provedení sestává z ovládací letecké páky a plynové páky. Poskytne vám realistický pocit z hraní leteckých a válečných simulátorů, přičemž je kompatibilní s většinou z nich. Chybět nemůže modré podsvícení obou zařízení a velký LCD displej (MFD) na základně plynové páky. Joystick disponuje otočnou rukojetí, 4 akčními tlačítky a 3 pružinovými přepínači umožňujícími programování příkazů. Plynová páka je vybavena 2 analogovými kolečky, dvojicí akčních tlačítek a 8-směrným ovladačem myši s tlačítkem. Připojení umožní kabel s rozhraním USB 2.0.

LCD displej a podsvícení

Jak joystick tak i plynová páka simulačního ovladače Logitech G Saitek X52 Pro disponují modrým podsvícením důležitých tlačítek, která zajistí rychlou reakci i během hraní za špatných světelných podmínek. Velký LCD displej nacházející se na základně plynové páky s nastavitelným podsvícením vám poskytne základní informace o konfiguracích tlačítek a ovládacích prvků. V reálném čase zobrazí také herní data, což přispěje k dokonalému hernímu zážitku při hraní oblíbených letových simulátorů, jako jsou například FSX, X-Plane, Prepar3D.

Reálný pocit z pilotování

Přesný centrovací mechanismus páky joysticku se dvěma pružinami zajistí, že se po uvolnění snadno vrátí do neutrální polohy. Vyznačuje se konstantním odporem v celém rozsahu os X a Y, což zvýší kontrolu nad hrou. Otočnou rukojeť lze navíc optimálně nastavit pro velikost vaší ruky v 5 pozicích. Součástí jsou 4 akční tlačítka, otočný volič módu se 3 pozicemi, 8směrné přepínače a trojice pružinových přepínačů, kterým lze přiřadit různé programovací příkazy. Díky široké škále možností nastavení vám při hraní poskytne maximálně realistický pocit z ovládání.

Přesná plynová páka

Odolná plynová páka s možností nastavení odporu pomocí škrticí klapky vám umožní podle potřeby přidávat či ubírat plyn. Pro dokonalé ovládání je vybavena 2 akčními tlačítky, 2 analogovými kolečky a 8-směrným ovladačem myši. Vyznačuje se vysokou přesností a rychlou reakcí, která je při hraní letových simulátorů klíčová. Spolu s vysoce citlivým výkonem se stane obzvláště užitečná během akčních leteckých scénářů a při vyhýbání se raketám.

Jednoduché přizpůsobení

Pomocí výkonného softwaru, který je možné zdarma stáhnout ze stránky výrobce, si vytvoříte vlastní profil pro různé hry. Umožní vám jednoduché a rychlé nastavení ovládacích prvků i možnost přiřazení funkcí programovatelným tlačítkům. Získáte tak požadovanou kontrolu nad joystickem i plynovou pákou, zásluhou čehož dosáhnete vítězství. Zařízení jsou kompatibilní s většinou letových simulátorů a na jejich připojení k PC poslouží kabel s USB 2.0 rozhraním.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro zařízení PC
Pro operační systém Windows

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G Saitek X52 Pro

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi