Logitech G Saitek X52 Pro

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Simulační ovladač Logitech G Saitek X52 Pro v černé barvě sestává z ovládací letecké páky a plynové páky. Poskytne vám realistický pocit z hraní leteckých a válečných simulátorů, přičemž je kompatibilní s většinou z nich. Chybět nemůže modré podsvícení obou zařízení a velký LCD displej (MFD) na základně plynové páky. Joystick disponuje otočnou rukojetí, 4 akčními tlačítky a 3 pružinovými přepínači umožňujícími programování příkazů. Plynová páka je vybavena 2 analogovými kolečky, dvojicí akčních tlačítek a 8-směrným ovladačem myši s tlačítkem. Připojení umožní kabel s rozhraním USB 2.0. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

LCD displej a podsvícení

Jak joystick tak i plynová páka simulačního ovladače Logitech G Saitek X52 Pro disponují modrým podsvícením důležitých tlačítek, která zajistí rychlou reakci i během hraní za špatných světelných podmínek. Velký LCD displej nacházející se na základně plynové páky s nastavitelným podsvícením vám poskytne základní informace o konfiguracích tlačítek a ovládacích prvků. V reálném čase zobrazí také herní data, což přispěje k dokonalému hernímu zážitku při hraní oblíbených letových simulátorů, jako jsou například FSX, X-Plane, Prepar3D.

Reálný pocit z pilotování

Přesný centrovací mechanismus páky joysticku se dvěma pružinami zajistí, že se po uvolnění snadno vrátí do neutrální polohy. Vyznačuje se konstantním odporem v celém rozsahu os X a Y, což zvýší kontrolu nad hrou. Otočnou rukojeť lze navíc optimálně nastavit pro velikost vaší ruky v 5 pozicích. Součástí jsou 4 akční tlačítka, otočný volič módu se 3 pozicemi, 8-směrné přepínače a trojice pružinových přepínačů, kterým lze přiřadit různé programovací příkazy. Díky široké škále možností nastavení vám při hraní poskytne maximálně realistický pocit z ovládání.

Přesná plynová páka

Odolná plynová páka s možností nastavení odporu pomocí škrticí klapky vám umožní podle potřeby přidávat či ubírat plyn. Pro dokonalé ovládání je vybavena 2 akčními tlačítky, 2 analogovými kolečky a 8-směrným ovladačem myši. Vyznačuje se vysokou přesností a rychlou reakcí, která je při hraní letových simulátorů klíčová. Spolu s vysoce citlivým výkonem se stane obzvláště užitečná během akčních leteckých scénářů a při vyhýbání se raketám.

Jednoduché přizpůsobení

Pomocí výkonného softwaru, který je možné zdarma stáhnout ze stránky výrobce, si vytvoříte vlastní profil pro různé hry. Umožní vám jednoduché a rychlé nastavení ovládacích prvků i možnost přiřazení funkcí programovatelným tlačítkům. Získáte tak požadovanou kontrolu nad joystickem i plynovou pákou, zásluhou čehož dosáhnete vítězství. Zařízení jsou kompatibilní s většinou letových simulátorů a na jejich připojení k PC poslouží kabel s USB 2.0 rozhraním.

Parametry produktu

Základní parametry

  • PC Pro zařízení
  • Windows Pro operační systém

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 170 mm
Výška: 278 mm
Hmotnost: 1633 g
Tloušťka: 170 mm

Další vlastnosti

Pro zařízení: PC

Operační systém

Pro operační systém: Windows

Ostatní

Kód produktu: 945-000003

Všechny parametry

Recenze Logitech G Saitek X52 Pro

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se