Logitech G Pro X Superlight černá


Myš, Programovatelná tlačítka myši, Typ senzoru: optická, 25400 DPI, Provedení: Bezdrátové, USB, Podporovaný OS: Windows, černá. Více info

Barva


Cena 2 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 28 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Bezdrátová herní myš Logitech G Pro X Superlight v černém provedení nabízí technologii Lightspeed, která poskytuje perfektní 1ms odezvu a maximální výkonnost, což využijí i profesionální hráči. Herní výkon zlepší nízká 63g hmotnost, která zaručí klouzavě plynulý pohyb. Snímání pohybu má na starosti optický senzor HERO 25K. Jeho rozlišení si můžete nastavit od 100 do 25 400 DPI. Bezdrátové připojení zajišťuje USB přijímač. Baterie má výdrž až 70 hodin a nabíjí se pomocí přídavného USB kabelu.

Herní myš

Kvalitní herní myš Logitech G Pro X Superlight je vynikajícím společníkem každé akční hry. Je navržena tak, aby každá její část byla co nejlehčí, čehož výsledkem je nízká hmotnost pouze 63 gramů. Tato herní myš se stala inženýrským přelomem, díky své extrémní redukci hmotnosti bez ztráty výkonu. Myš Logitech G Pro X Superlight je preferovanou zbraní největších světových hráčů e-sportů.

Provedení

Pro rychlejší hru a hladké klouzání je herní myš Logitech G Pro X Superlight vybavena patkami z PTFE bez příměsí, které nekladou žádný odpor. Myš neobsahuje žádné PVC, ale využívá ekologicky šetrnou PCR pryskyřici. Díky tomu herní myš splňuje nejvyšší standardy udržitelnosti a je opatřena certifikátem úplné uhlíkové neutrality. Myš obsahuje 5 tlačítek.

Vysoká přesnost

Pro dosažení vítězství v herních bojích je klíčová přesnost a rychlá odezva. Díky exkluzivnímu senzoru HERO 25K se herní myš Logitech G Pro X Superlight vyznačuje bezkonkurenční precizností, rychlostí a konzistencí, na které se můžete absolutně spolehnout při všech herních zážitcích. Přináší spolehlivost a nesmírnou přesnost s rozlišením od 100 do 25 400 DPI. Rychlou komunikaci mezi počítačem a myší zajistí bezdrátový přijímač s technologií Lightspeed.

 

Obsah balení

  • Bezdrátový přijímač Lightspeed
  • Nabíjecí kabel
  • Rozšiřující adaptér pro přijímač
  • Krytka s PTFE patkou

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Rozhraní USB
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 25400 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Logitech G Pro X Superlight černá

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Iveta

21. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáGabriela

17. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Zatim mám krátce ,tak nelze úplně obj.hodnotit,čas ukáže ,zatím ok.