Logitech G Pro X černý

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 91.7 db, Impedance: 35 OHM, Styl nošení: náhlavní, Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ne, Konektor: USB,


Cena 2 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 334,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Herní headset Logitech G Pro X v černé barvě se vyznačuje profesionálním provedením pro každého hráče. Díky 50 mm neodymovým měničem si užijete čistý a přesný zvuk. 7.1 prostorový zvuk zajišťuje DTS Headphone: X 2.0. Frekvenční rozsah tvoří 20 Hz až 20 kHz, impedancí 35 Ohmů a citlivost 91,7 dB. Kvalitní mikrofon o velikosti 6mm spolu s technologií Blue VO! ICE přináší potlačení šumu, přidání komprese a snížení sykavek. Komfort při používání zajistí pohodlná paměťová pěna obalená prémiovou koženkou. Odolná ocelově-hliníková konstrukce umožňuje nastavení hlavového mostu a zároveň stabilitu. O konektivitu se postará 2m USB kabel nebo 1,5m kabel s 3,5mm audio konektorem.

Blue VO!CE

Technologie mikrofonu Blue VO!CE přináší nabídku hlasových filtrů používaných v reálném čase k potlačení šumu, přidáním komprese a snížením pronikavosti sykavek. Váš hlas tak bude vždy zvučný, čistý a profesionální. Vyzkoušejte si vždy kvalitní hlasovou komunikaci ve hře ve studiové kvalitě s technologií Blue VO!CE se softwarem G HUB Gaming Software.

Pohodlná paměťová pěna

Paměťová pěna obalené prémiovou koženkou nebo prodyšným veluru pro trvající pohodlí. Hrajte déle a intenzivněji, bez jakéhokoliv rušení cestou ke vítězství.

Odolná ocelová a hliníkový konstrukce

Headset Logitech G Pro X je vytvořen z pevné a lehké konstrukce z hliníku a oceli. Poskytuje tak odolnost, pohodlí a jedinečné estetické zpracování.

Pstorový zvuk

DTS Headphone: X 2.0 představuje vylepšenou verzi prostorového zvuku reagujícího na objekty od DTS. Ve verzi 2.0 je prostorový zvuk 7.1 dále vylepšen o lepší hloubky, čistší zvuk a reakce na přiblížení ke objektu. Systém detekce vzdálenosti dokáže lépe rozeznat mezi nead field a far field zvukem. Takže máte lepší přehled o poloze vašich nepřátel.

 

50 mm měniče Pro-G

Sluchátka Logitech G Pro X nabízejí jedinečnou hybridní síťovinu, se kterou máte jistotu vždy čistého a přesného zvuku. Zřetelně a jasně tak uslyšíte kroky a podněty prostředí. Získáte tak výhodu nad protihráči, která vám usnadní vítězství. Sluchátka jsou vybavena 50 mm měniči a s nimi i širším frekvenčním pásmem a přesnějšími hloubkami.

Profesionální ladění zvuku

V softwaru G HUB Gaming Software na vás čekají profily zvukového ekvalizéru, které pro vás vyladili ti nejlepší hráči z e-sport turnajů. Můžete je používat v původní podobě nebo je dále upravit podle vlastních preferencí. Jednoduše je uložte na vaši externí zvukovou kartu USB a později je použijete na jiném počítači.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 91.7 db
Impedance 35 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor USB

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Logitech G Pro X černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Petr

2. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoRobert

9. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno